• WhatsApp
WhatsApp

WhatsApp telefonunuz ile internet bağlantınız olduğu sürece ücretsiz mesajlaşabileceğiniz ve özellikle uzun mesajlardan sıkılanların tercih ettiği bir uygulamadır. Whatsapp'ı İlk telefonunuza yüklediğinizde sizden kendinize bir profil resmi, bir isim ve durum girmenizi ister. Durum kısmında sizler için hazırlanmış klasik şablonlar görürsünüz. Meşgulüm, şarjım az vs gibi. Bu durumlardan birini seçebileceğiniz gibi kendinize özel bir şey de seçebilirsiniz.

Bu uygulamanın diğer bir iyi yönü mesajların görüldüğü ya da görülmediği konusunda size anlık bir bildirim olarak gelen mesajınızın altındaki renksiz tik işaretinin maviye dönmesidir. Ayrıca son güncelleme ile gelen arama özelliği size normal telefon konuşmalarındakinden daha kaliteli bir ses kalitesi sunar. Konuştuğunuz kişinin resminin hemen yanında bulunan telefon işareti bu aramayı yapmanız için tasarlanmıştır.

Öte yandan bu uygulamanın bir de kişiden kişiye değişen zararları bulunmaktadır. Bunlardan biri çiftler arasında sorun olan son görülme saatidir. Böylece sizinle konuştuktan sonra tekrar ne zaman çevrimiçi olup olmadığını anlayabilirsiniz. Tabi tüm bu özelliklerin kapatma imkânları artık sunulmuş durumda. Dilerseniz son görülmeyi kapatıp, mavi tik'e sebep olan okundu raporunun karşı tarafa gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Ama profil fotoğrafını merak ettiğiniz birisinin fotosuna bakarken arama yapma ihtimaliniz hala daha var. Bunun olup olmaması tamamen sizin parmaklarınızın refleksine bağlıdır. Hem daha rahat hem de daha hızlı mesajlaşmayı sağlayan bu uygulama ile artık karşılıklı konuşur gibi mesajlaşmak mümkün. Diğer türlü mesajlaşmalarda olduğu gibi uzun süre cevap beklemeniz gerekmez.

Bu basit ve güzel bulduğumuz uygulamayı Google Play Store ve App Store’den ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

İzmir web tasarım firması olan gunerkan.com.tr WhatsApp'ı şiddetle ve önemle tavsiye ediyor..

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir