• Mobil Uyumlu Web Tasarım
Mobil Uyumlu Web Tasarım

Mobil uyumlu web tasarım için denilen duyarlı web tasarım çalışmaları günümüzün en çok talep edilen dolayısı ile de en popüler çalışmaları arasında yer almaktadır. Bundan birkaç yıl öncesine baktığınızda  yapılan web tasarım uygulamalarının her cihazla uyumlu olması büyük dev şirket haricindekilerin dışında pek de önemli pek de dikkatli olunan bir konu değildi. Ancak günümüzde ilk sorulan istenen şey her cihazda uyumlu olması ve buna göre tasarlanmasıdır.

Mobil uyumlu web tasarım nedir? Nasıl bir avantajı vardır? Gibi sorular da gelmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan çok akıllı telefonlar çoğu zaman bilgisayarlardan daha fazla kullanılmakta ve genellikle bu akıllı telefonlar üzerinden web sitelerine giriş yapılmaktadır. Arama motoruna girildiğinde her cihazda açılabilir bir durumda olması web sitelerinin ziyaretçilerini koruması ve üzerine de artış gösterebilmesi için çok önemlidir. Mobil uyumlu web tasarım uygulamaları her türlü çözünürlüğe karşı kullanılacak olan CSS kodları ile mutlaka yapılandırılmalıdır.

Mobil uyumlu web tasarım uygulamalarının dışında yapılan web tasarımların kullanıcılar tarafından asla kullanılmak istenmemektedirler. Günümüzde akıllı tabletler telefonlar bilgisayarların da bulunduğu düşünülürse her cihazla uyumlu bir sitenin daha çok kullanıcıya ulaşacağı da asla göz ardı edilemez. Bu nedenlerdir ki hem son teknolojiye hem son güncellemelere uygun web tasarım uygulamaları tercih edilmelidir. Bu son uygulamaları desteklemeyen web sitelerinizin daha uyumlu daha güncel olması için de profesyonel web tasarım firmaları ile iletişime geçin. Aksi takdirde planladığınız büyüme genişleme ilerleme üzgünüz ki asla olmayacaktır.

Mobil uyumlu web tasarım firmaları ile iletişime geçmeden önce yapılacak ilk şey firmanın sahip olduğu referanslar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak, yalnızca web tasarım sırasında değil sonrasında da devamlı güncellenmesi yeni yeni yüklemelerin yapılabilmesi için sürekli çalışabileceğiniz bir firma ile iletişime geçmek gerekmektedir. Web tasarım yapan firmaların sadece bir seferlik değil uzun süreçte beraber çalışacağınızı göz önünde bulundurarak seçmek web sitenizin SEO uyumlu tüm kodlamalarını, her arama motorunda bulunabilirliğinizi arttırtacak firmalar ile iletişime geçmek sizin için çok yararlı olacaktır ki hedefe ulaşmadaki en önemli nokta aslında budur.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir