• CIA - Çağrı Tanımlama / Engelleme
CIA - Çağrı Tanımlama / Engelleme

CIA Uygulaması adından da anlaşılacağı üzere bir nevi ajan diyebileceğimiz bir uygulamadır. Sizi rahatsız eden veya size ulaşmasını istemediğiniz herhangi bir numara aradığında bu sorgulamak bu uygulama ile mümkün olabiliyor.

Peki Bu CIA Uygulaması Nasıl Çalışıyor?

App Store veya Google Play’de mevcut olan bu uygulama yararlı gibi görünen ama özel hayatın gizliliğine de pek saygısı bulunmayan bir uygulama. Bu uygulama telefona yüklendiğinde rehberinizdeki isimleri ve numaraları kopyalayarak kendi veri tabanına alıyor.

Şöyle ki bi anlamda sizin telefonunuz ve diğer telefonlar arasında bir numara havuzu oluşturarak herhangi bir rehberde kayıtlı olan kişiyi sizin karşınıza çıkarıyor.

Çok da eski bir tarih olmayan beş altı sene öncesine kadar böyle uygulamalar ancak operatör şirketlerinden sorgulama kapasitesindeydi. Çoğu kişi ücretli olduğu veya sordurmaya üşendiği için kendini arayan numarayı öğrenmekten vazgeçiyordu.

Özel numara sapıkları, mesajdan taciz eden kimseler gibi pek çok kişiye karşı eğer telefonunuzun engelleme özelliği yoksa savunmasız kalıyordunuz. Gelişen teknoloji ile birlikte bu tarz uygulamalar gdiderek artmaya devam ediyor.

İşte bu uygulamalardan biri olan CIA Uygulaması numarayı girdiğiniz de eğer havuzunda varsa size numarasın sahibinin ismini ve soy ismini veriyor. Buradan sonrası da biraz sizin ajanlık gücünüze kalıyor. Facebook, Twitter, İnstagram vs. hesaplardan kişiyi veya numarayı aratarak merakınızı giderebiliyorsunuz. Bundan sonra ise ne yapacağınız tamamen size kalmış durumda. Ama bu rahatsızlıklar taciz boyutuna vardığında suç duyurusunda bulunabilmek açısından bu programdan elde ettiğiniz numara kullanıcı adı ve soyadı size yarar sağlıyor.

Eğer sizi de sürekli arayan veya rahatsız eden bir numara varsa ve telefonunuzun engelleme özelliği mevcut değilse bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Uygulama App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirilebiliyor. İndirdikten sonra tek yapmanız gereken arama butonuna numarayı yazıp sonucu beklemek olacaktır.

İzmir web tasarım firması olan gunerkan.com.tr rahatsız edenlere karşı size CIA Uygulamasını şiddetle ve önemle tavsiye ediyor..

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir