• Web Tasarım ve Güncellemeler
Web Tasarım ve Güncellemeler

Web tasarım ve güncellemeler neden mi önemlidir? Bir web tasarım yapıldı bitti diyebileceğiniz bir uygulama çalışması değildir. Bu iş her zaman devamlılık istemektedir. Bir web tasarım öncesinde yapılan görüşmeler sırasında istenilenlerin ne olduğunu neyin ön planda olması gerektiğini yazı büyüklüklerinden kullanılacak renklerden görsellere kadar her şeyin en ince ayrıntısına göre tasarlanması gerekmektedir.

Web tasarım ve güncellemeler web sitesinin bulunabilirliği karşı tarafa verdiği güven için de oldukça önemlidir. Çünkü verdiğiniz hizmet olsun ya da ürün satışı olsun her zaman doğru bilgiler veriyor olması ziyaretçilere güven verebilmek ziyaretleri devamlı kılmak için önemlidir. Bilgiler değişir. Hizmetler yeni bir açıklama gerektirir. Ürünler ile ilgili açıklamalar yenilenir eksikler tamamlanır ya da yeni bilgiler eklenir. Bir web sitesi için güncelleme siteyi ziyaret edecek kişiler için güven veren bir durumdur. Bu işin devamlılık gerektirdiğini sakın unutmayın. Binlerce web sitesinin nasıl bu kadar büyüdüğünü ya da milyonlarca sitenin neden boşa düştüğünü bir sorgulayın.

Web tasarım ve güncellemeler bir sitenin itibarı için önemlidir. Var olan her bilginin ne kadar güncel olduğuna doğru olup olmadığına bakar ziyaretçiler.  Çünkü ilk olarak bu şekilde anlamaya çalışırlar sitenin güvenli olup olmadığına. Unutmayın ilk intiba önemidir ve bir web sitesi için bu intiba yani ilk intiba önemlidir ve çoğu zaman bu durum kötü olursa dönüşü de olmayabilir. Web siteleri için iletişim sayfanın görünürlüğü kullanılan bilgilerin doğruluğu görsellerin özgünlüğü içeriklerin her zaman güncel olması ile sağlanmaktadır. Bu nedenle de bu işi emin bir ele doğru bir adrese yani iyi bir firmaya teslim etmeye özen gösterilmelidir.

Web tasarım ve güncellemeler için gerekli olan tüm teknik bilgiler bizi aşan şeylerdir ve bunu araştırmak emek sarf etmek oldukça zordur işiniz bu değil ise. Ancak bu iş ek olarak düşünülüyor ise asla yeteri kadar zaman ayıramazsınız ve hep bir şeyler eksik kalır. Tam yapılamaz ve amaca ulaşmak çok daha uzun zaman alır ki bu da kimsenin istemediği bir şeydir.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir