• Tumblr
Tumblr

Tumblr son yılların popüler ağlarından bir tanesi. En popüler sosyal ağ listelerinde her zaman ilk onda yer alan bu uygulama kendinden daha bilinen bir uygulama olan İnstagram’a hayli benzemektedir. Yahoo firmasının ürettiği sosyal ağlardan biri olan Tumblr bir mikroblog sitesi olarak adlandırılmaktadır. Tumblr metinler, resimler ve sesler aracılığıyla insanlara sosyal paylaşım imkanı sunan bir sitedir.

Tumblr 2007 yılında ABD’de David Karp tarafından sosyal mecranın kullanımına sunulmuştur. İlk iki haftada beklenenin üstünde bir başarı sağladığında diğer sosyal ağların arasına iddialı bir biçimde girmiş oldu.

Tumblr’ın diğer sosyal ağlardan farkı ise 18-24 yaş arası bir kitleye hitap etmesi olabilir. Genelde bu yaş grupları arasında tercih sebebi olan tumblr diğer tüm kullanıcılarında erişimine açık olmasına rağmen başlangıçta karmaşık geldiği için pek çok kişi tarafından kullanımı reddedilmiştir.

Tumblr'a üye olmak için bir mail adresine sahip olmanız yeterlidir. İlk sayfaya mail adresinizi girdikten sonra sizden bir şifre belirlemeniz istenir ardından da kendinize tumblr uzantılı bir url bulmanız gerekir. Tüm bunları yaptıktan sonra bloğunuz kullanıma hazır olacaktır. Ardından isterseniz resim veya yazı ya da kısa sözler paylaşarak takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Ya da direk edebiyatsever bir kişi iseniz bu şekilde site adını oluşturabilir ve daha önce kimseyle paylaşmadığınız uzun yazılarınızı burada yayınlayabilirsiniz. Özellikle genç kitlelere hitap etmek için böyle kullanıcı yelpazesi genç yaş grubu olan bir site çok işinize yarayacaktır.

Sosyal medyada paylaşım yoluyla oluşturulan bloglar sahipleri tarafından geliştirilerek binlerce kullanıcıya ulaştıklarında bu beğeniler bloggerlara özgüven kazandırıyor ve daha sonra kitaba çevirme fikri ortaya çıkıveriyor. Günümüz popüler yazarlarından pek çoğunun hayatına baktığınızda bu ayrıntıyı mutlaka göreceksiniz.

Sizin de eğer böyle bir fikriniz varsa tumblr gibi mikroblog sitelerden yola çıkarak ilk adımları atamaya başlayabilirsiniz.

İzmir web tasarım firması olan gunerkan.com.tr tumblr'ı denemenizi tavsiye ediyor..

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir