• Goodreads
Goodreads

Goodreads hakkında çok az bilgiye sahip olunan ancak bir o kadar da son derece yararlı bir uygulamadır. Genellikle kültürel düzeyi belli bir düzeye sahip olan toplumlar tarafından daha yaygın olarak kullanılır.

Aslına bakarsanız Goodreads sanal ortamda oluşturulmuş bir kütüphanedir. Nasıl herhangi bir müzik sitesinden ücretsiz olarak müzik edinip dinleyebiliyorsak Goodreads sitesinden de istediğimiz kitabı seçip okuyabiliyoruz.

Her geçen gün dünya genelinde kültürel seviyenin artmasıyla birlikte kitap okuma oranları da artmıştır. Hem klasik kitaplar hem de internet üzerinden yüklenen kitaplar son yıllarda daha çok okunmakta. Özellikle sadece internet üzerinden yayınlan e kitaplar bile bilgiye ulaşmayı daha da kolaylaştırmış durumdadır. Bu kitapların da artık kendine özel bir piyasası bulunmakta ve rağbet görmektedir.

Goodreads Aralık 2006'da Otis Chandler tarafından oluşturulan özel bir sosyal kataloglama uygulamasıdır. Site, kişilerin üye olarak kitap kaydetmeleri ve kaydettikleri kitabı, okuma kitaplardan kendileri için okuma listeleri oluşturmalarına imkan sağlamaktadır. Üyeler, aynı zamanda kitap tavsiye edebilir ve bu kitap hakkında tartışma gruplarını da oluşturabilir.

Aralık 2007'de sitenin 650.000 üyesi bulunurken 10.000.000 adet de kitap eklenmiştir. Ocak 2010'da ise üye sayısı 2.900.000 olan sitede 78.000.000 kitap sayısını ulaşılmıştır.

Ekim 2010'da, bu uygulamayı geliştirmek isteyenler için bir deneme uygulaması sunulmuş ve kitap başlıkları ile puanlarına erişimlerine izin verilmiştir. 2011'de Goodreads, kullanıcıların kütüphanelerine bakarak kitaplar önerebilen bir eklentiyi de sisteme dahil etmiştir.

Temmuz 2011'de yayınlanan bir makalede Goodreads'in 5.2 milyon üyesi bulunduğu belirtilmiştir. 28 Mart 2013'te Amazon tarafından satın alındığı duyurulmuştur. Satın alma bedeli açıklanmamıştır. 2015 yılında, sitenin kendi verilerine göre 30 milyon üyesi bulunmaktadır. Bunun yanında, bu zamana kadar 900 milyon kitap eklenmiş ve 34 milyon inceleme bulunmaktadır. Sitenin merkezi San Francisco'da bulunmaktadır.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir