• Trivia Crack
Trivia Crack

Trivia Crack, son zamanların en popüler oyunlarından.. Bilgi yarışması olarak tasarlanmış olan bu oyun renkli arayüzü sayesinde pek çok kullanıcının tercih sebebi. Biz de oyunu oynayanlardan biri olarak son zamanlarda geliştirilmiş en iyi oyunlardan birisi olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bu oyun Genel Kültür düzeyini gerçekten ölçebilecek sorulara sahip. Yani açıkçası bir çocuk oyunundan çok belli bir bilgi birikimi olan kişiler tarafından bilinebilecek sorular çıkıyor karşınıza.

Oyunun içeriği ise çok basit. Facebook’la üye olup ister Facebook arkadaşlarınızla isterseniz rastgele rakiplerle bu oyunu oynayabiliyorsunuz. Bu oyunun genelde tercih edildiği çevreler üniversite ve KPSS hazırlık öğrencileri. Üniversite öğrencileri vakit geçirmek için oynarken, KPSS hazırlık öğrencileri bir nevi sınava hazırlık için bu oyunu oynuyorlar. Çünkü 22 Mayıs’ta yapılacak olan sınav Genel Kültür sorularının da yer alacağı bir sınav olacak.

Bu oyunda bulunan 6 farklı kategori soruların çeşitliliğini oluşturuyor. Bu kategoriler Tarih, Coğrafya, Eğlence, Sanat, Bilim ve birde istediğinizi seçebileceğiniz bir kategori daha var.

Oyunu döndür kısmına basarak başlatıyorsunuz sorunun uzunluğuna göre ortalama 20 saniye de şıklı sorulara doğru cevap vermeye çalışıyorsunuz. Üst üste 5 doğru cevaptan sonra karşınıza iki seçenek çıkıyor. Birincisi taç ikincisi ise meydan okuma. Taç kategorisini seçtiğinizde rakibin herhangi bir tacı için mücadele ediyorsunuz. Meydan okuma kategorisini seçtiğiniz de ise size ve rakibinize aynı sorular yöneltiliyor. Aynı sorulardan en çok doğru yanıtı veren skor yapmış oluyor.

Görüldüğü üzere gayet eğlenceli olan bu oyunu Google Play veya App Store'dan edinebilirsiniz. Siz de bilgilerinize yenilerini katmak veya kararsız olduğunuz konularda doğru bilgilere ulaşmak istiyorsanız bu oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

İzmir web tasarım firması olan gunerkan.com.tr olarak iyi eğlenceler diliyoruz…

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir