• LinkedIn
LinkedIn

LinkedIn 2003 yılında kullanımına başlanan bir sosyal ağdır. Bu sosyal ağın diğerlerinden farkı ise iş dünyası için geliştirilmiş olan bir sosyal ağ olmasıdır.

Günümüzde işsizlik büyük bir sorun olmuş durumda. Pek çok üstün becerisi olan kişiler işsizlik yüzünden yeteneklerini toplum yararına kullanamamaktadır. Para kazandırmayan her iş gereksiz görülürken elbet bütün iş türlerinin bir ihtiyaç doğrultusunda oluştuğu çok çabuk unutulmuştur.

Toplumun her alanda insan gücüne ihtiyacı olduğu için en küçük zanaat ehlinden bir bilim adamına kadar pek çok farklı türde insana ihtiyaç vardır. Özellikle son yıllarda Türkiye ekonomisinin de en büyük payını oluşturan hizmet sektörüne eleman aramaları internet üzerinden olmaktadır. LinkedIn de iş dünyasının kullandığı bir nevi sadece iş dünyasına özel bir sosyal ağdır. Kişiler cvlerini bu siteye yükleyerek bu cv'leri iş dünyasına sunmuş olur. Özellikle internet üzerinden mülakat kabul eden bazı şirketler de vardır ki, linkedin sitesinde en yüksek paya sahip şirketler bunlardır.

LinkedInin hitap ettiği hedef kitleye dair en belirgin özelliklerini ifade ederek oluşturdukları profiller aracılığıyla kendilerini doğru anlatabildikleri takdirde bir firmanın ya da ürünün duyurusu söz konusu olduğunda doğru kişiye ulaşabilmesini sağlar.

LinkedInin en cazip yönü ise size ve şirketinize uygun ve masrafsız reklam sağlamasıdır. Fakat, ulaşılan kitle ile ilişkinin devamı için, diğer alanlar veya sosyal ağların da desteğine gerek olduğunu ve tek yönlü iletişimin yetmeyeceğini de unutmamak gerek.

Kurumsal firmalar açısından zaten dünya çapında sürekli olarak kullanılan bu sosyal ağın Türkiye’de de çok etkin bir şekilde kullanılabileceğini düşünüyoruz.  Platformun içerisinde sosyal ağlarda gerçekten aktif ve LinkedIn’i bir değer olarak gören bir kitle mevcut. Bu kitle birbirini etkileme özelliğine de sahip. Bu noktada yapılacak iletişimin gücüne asıl istenen sonuca götürür.

Bugüne kadar sayfa alanlarında çok da güçlü iletişim yapılamıyordu. Bu da markaları biraz isimsiz pazarlamaya itiyor; ancak bu kadar bütçe harcanan alanda hiçbir marka adının geri planda tutulmasını istemiyordu. LinkedIn’in yeni güncellemeleri sosyal ağ takipçilerini heyecanlandırmış durumda. Beğeni ve yorum alanlarının olması, güncellenebilmesi iletişimi biraz daha canlandıracaktır.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir