• CES
CES

En Büyük Teknoloji Fuarı: CES

Her yıl düzenlenen en yeni teknolojilerin sergilendiği kısa adı CES olan ‘Consumer Elektronics Show’ Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti Washington’da düzenlenir. Her yıl dünyanın dört bir yanından konukların teknoloji devlerinin katıldığı bu fuara bu yıl damgasını vuran yeni teknolojik aletlere bir göz atalım.

Sharp 8K Tv

Yeni çıkacak televizyonların çoğunun 4K olduğunu düşünürsek Sharp bu yarışa gayet önde başladı diyebiliriz. 4K görüntülerde zaten istenen görüntü kalitesini yakalayan televizyon teknolojisi liderleri ürettiklerinden kat kat fazla görüntü kalitesi olan bu televizyonun çıkışına genelde şaşırarak ve gıpta ile baktılar.

Bang & Olufsen'in Ahşap Müzik Tableti

Bang & Olufsen'in dünyaca ünlü fuarkapsamında duyurduğu yeni BeoSound Moment müzik tableti, zevklerinizin değişmesine yol açabilir. Gerçek ahşaptan oluşan arka bölümünde dokunmatik kontroller yer alan Bang & Olufsen BeoSound Moment'in, dokunmatik ahşap yüzeyi kesinlikle etkileyici bir görünüme sahip.

Gogora Akıllı Motosikletler

Elektrikli bisiklet formatında olan bu motorlar şarj edilebilir özelliğe sahip çevre dostu motosiklet olarak tanıtıldı. Ülke genelinde bu motosikletler için şarj istasyonları oluşturularak hava kirliliğinin önüne geçmeye çalışılacak.

Mercedes F 105

Geleceğin sürücüsüz otomobilleri nihayettanıtılmaya başlandı. Mercedes de bu anlamda fuarın önemli isimlerinden..

Şirketin otomobilin tasarımında gelecekte insanların zamanlarının büyük bir kısmını araçlarındageçireceği öngörüsünden yola çıkarak hareket ettiği söylendi. Otomobilin kabininde birbirine doğru dönebilen dört koltuğun bulunması da tercih sebebi olabilir. Otomobildeki ekranlar sayesinde yolcular araç kontrolleri ve eğlence seçeneklerine erişebiliyor. Hareket ve göz kontrolü gibi unsurlar da Mercedes F 015’in yolcularla iletişim kurma seçenekleri arasında yer alıyor.

Görüldüğü üzere hızla değişen zaman geçmişte inanılmaz olan teknolojilerin de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmasına sebep oluyor. Benim gelecek için istediğim en önemli buluş ortamdaki mikroorganizmaları tamamen yok edebilecek bir araç. Böylece daha az insan hasta olacak ve ölüm oranları tamamen azalacaktır.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir