• LINE
LINE

2011 yılında hayatımıza giren Line pek çok kullanıcıya ücretsiz metin ve sesli mesajlaşma, sesli arama ve grup sohbeti imkanı sunmaktadır. Kullanıcılar çeşitli karakter ve temaları kullanarak mesajlaşmayı eğlenceli hale getirebilmektedir. Böylelikle Line en çok kullanılan sosyal ağlardan biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Line uygulaması birden fazla platformda kullanılarak kullanıcıların en iyi şekilde verim almasını sağlayabilen bir programdır. Tabletler, akıllı telefonlar ve bilgisayarlar günümüzde ayrılmaz bir parçası haline geldiğinden rekabet oldukça fazladır.

Google Play veya App Store’dan ücretsiz kurulumu ve kullanımı sağlabildiği için daha çok tercih edilen bir uygulama durumuna gelmiştir.

Line uygulamasının yaklaşık olarak 230 ülkede 250 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Birçok dili desteklemesi elbette kullanımının artmasını sağlamıştır. İnsanlar mümkün olduğunca sosyal ağlardan sınırsızca faydalanabiliyorken line bu hizmet çıtasını daha yükseklere çıkartarak piyasadaki varlığını iyice kanıtlamıştır.

İnsanların uzaktaki sevdikleriyle görüntülü konuşmayı sağlaması ve hizmetin sürekliliği, aynı zamanda hızı ve rahat erişilebilirliği Line uygulamasının uzun süre piyasada tutunmasını sağlayacak gibidir. Güney Kore’den Türkiye pazarına ulaşan ve şu sıralar sık sık televizyon reklamlarında da gördüğümüz Line gün geçtikçe daha çok duyulmaktadır. Sadece Türkiye için çektiği ve ünlü isimlerin oynandığı reklam filmleri en çok izlenen reklam filmlerindendir.

Zengin görsel içerikleri ve çizgi karakter dünyası Line’ın en dikkat çekici özelliklerindendir. 200 kişiyle görüşmeye kadar destek sunan Line, kurulan gruplarla sesli görüşme ya da bir diğer deyişiyle konferans görüşmesi gibi özelliklerini de kullanıcıların beğenisine sunmuştur.

Line’ı Google Play veya App Store’dan ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir