• ANGRY BIRDS
ANGRY BIRDS

Türkçe’ye kızgın kuşlar olarak çevrilmiş olan Angry Birds 2009 yılının Aralık ayında sadece Apple İOS için geliştirilen bir uygulama iken daha sonra diğer platformlarda da kullanılmaya başlamıştır.

Temel olarak oyun yeşil domuzların kuşların yumurtalarını çalmasıyla başlar. Buna sinirlenen kuşlar ise domuzları yok etmeye çalışırlar.

Oyunda amaç sahip olduğunuz kuşları bir sapan aracılığıyla fırlatarak domuzları yok etmektir. Bazı bölümlerde gizli altın yumurtalar bulunmaktadır. Yumurtaları toplayarak yeni bölümleri açabilir yani level atlayabilirsiniz. Bölümler giderek zorlaşır ve domuzlara da kask takılarak onları yok etmek daha da zorlaştırılır.

Oyun içinde yaklaşık 18 çeşit kuş türü bulunmaktadır. Bu kuşların her birinin ayrı özelliği vardır. Bazı değişik kuşlar ise ilerleyen bölümlerde ortaya çıkmaktadır. 6 farklı çeşitte domuz bulunmaktadır. Bu domuzların bazılarını yok etmek çok zordur. Özellikle kral domuz denilen domuzu yok etmek için pek çok kuş feda etmek gerekebilir.

Angry Birds son yıllarda mobil oyun sektöründeki en popüler oyunlardan olma özelliğini hala sürdürmektedir. Çoğu oyun severlerin eğlenceli animasyonları ve görsel efektleriyle zevkle oynadığı Angry Birds pazarda yüksek bir paya sahiptir.

Angry Birds oyunu hem eğlenceli olması hem de tek düze devam etmeyerek ilerleyen bölümlerde farklı sahnelerle karşılaşılması en çok da ücretsiz olması bakımından çok fazla tercih edilen bir online oyundur. Angry Birds oyununu diğer oyunlardan ayıran ise son yıllarda durağan hale gelen bu tip oyunların arasında hala yerini korumasındandır.

Angry Birds’ün facebook dahil birçok platform da oynanabilmesi ayrıca Ipad’ler için özel bir sürümü olması nedeniyle Dünya çapında büyük bir kitle tarafından tercih edilmektedir.

İşte tüm bu bileşenlere sahip olan Angry Birds elde ettiği başarı tacını uzun süre diğer oyunlara kaptırma niyetinde olmadığını açıkça gözler önüne seriyor.

Angry Birds oyununu Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir