• Sanal Gerçeklik
Sanal Gerçeklik

Sanal gerçeklik bilgisayar tarafından taklit edilerek oluşturulan ortamlara denilir. Birçok sanal gerçeklik ortamı bir bilgisayar ekranı yoluyla edinilen görselliklerden oluşur. Bununla birlikte duyma hareket etme gibi başka duyulardan da yararlanılabilir. Kısacası sanal gerçeklik ‘gerçeğin yeniden inşa edilmesi’ olarak tanımlanabilir. Gerçek dünyaya ilişkin bir durumun bilgisayarlar tarafından yaratılmış üç boyutlu benzetimi içinde kullanıcıların üzerlerine giydiği özel tasarım aygıtlar yardımıyla etkin olarak denetlenebilen sistemlerdir.

Sanal gerçeklik uygulamaları kullanıcılarına bilgisayar tarafından yaratılmış yapay dünyaya girebilme, orada çeşitli deneyimler yaşayabilme ve hatta sanal gerçeklik sayesinde eğitim alma imkânı sunar. Bilgisayar ortamında oluşturulan 3 boyutlu resimlerin ve animasyonların özel tasarım cihazlarla kullanıcıların zihinlerinde gerçek bir ortamda bulunma hissini vermesinin yanı sıra ortamda bulunan eşyalarla etkileşimde bulunmasını da sağlar.

Gerçek dünya ile sanal dünyayı birleştiren sanal gerçeklik gözlükleri ise son dönemlerin en popüler teknolojik aygıtlarından biridir. Sanal gerçeklik ile oluşturulan programların içerisinde yaygın olarak eğitim, gözlem, test, eğlence ve tedavi faaliyetleri yerine getirilebilmektedir.

Eğitim: uçuş benzetim sistemleri ile pilot adaylarına ucuz maliyette eğitim verilmektedir.

Gözlem: 360 derece gezilebilme yaşam ortamı ile açık ve kapalı bir mekân çevresinin algılanabilmeci için sanal tur teknolojisi ile gezilebilir.

Test: modern üretim teknoloji ve dizayn ve test süreçleri sanal gerçeklik ile gerçekleştirilebilir.

Eğlence: 3 boyutlu oyunlarda kullanılabilir.

Sağlık: gözlem ve eğitim amaçlı olarak tıp bilimi tarafından kullanılan sanal gerçeklik fobilerin tedavisinde de kullanılabilir.

2014 yılında 200 bin civarında satılan sanal gerçeklik gözlükleri aslında yeni bir teknoloji olmasına rağmen epeyce rağbet görmüş durumdadır. Kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunmakla kalmayıp oradaymışçasına bir haz yaşattığı için özellikle eğlence sektörüne tazen kan olmuştur. Sinema sektöründe de çalışmalarına başlanmış olan sanal gerçeklik gözlükleri film festivalleri için de kullanılması düşünülen bir etkinliktir. Kullanıcıların büyük ilgi gösterdiği sanal gerçeklik katlanarak ve kendini geliştirerek teknoloji tarihinde epeyce iz bırakacağa benziyor.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir