• SlideShare
SlideShare

SlideShare, herhangi bir konuda hazırladığınız dosya ve sunuları arkadaşlarınızla ya da çalıştay grubunuzla paylaşmanıza olanak sağlayan bir sosyal paylaşım internet sitesidir. Ücretsiz şekilde yararlanabileceğiniz bu web sitesi ile bilgisayarınızdaki veya telefonunuzdaki sunumları ekli olarak diğer sosyal ağlarınızla ve oradaki arkadaşlarınızla kolaylıkla paylaşabilirsiniz. SlideShare ortalama bir günde 60 milyon kişi tarafından ziyaret edilen popüler bir sosyal paylaşım web sitesidir.

Local'de yani dizüstü bilgisayarınızda ya da telefonunuzda kullanmak üzere sakladığınız sunumlar için yeterli alana sahip değilseniz bu dosyalarınızı SlideShare aracılığıyla dijital ortamda rahatça ve güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz.

SlideShare ayrıca 14 farklı dilde de yayın yapmaktadır ancak Türkçe henüz bu listede yer almamaktadır. Ama yakında zamanda ekleneceği de söylentiler arasındadır.

Microsoft Office (Word, Excell vs..) ve pdf uzantılı dosyalarınızı SlideShare hesabınıza yükleyebiliyor ve düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Tıpkı Twitter’da ki gibi arkadaşlarınızı takip edebilir onların yükledikleri sunumları da kısa süre içinde görebilirsiniz. SlideShare her sunum için ayrı link (web adresi) sunmaktadır. Bu da her sunumunuz için özgün bir bağlantı imkanı sağlamaktadır.

SlideShare iş dünyasında çok fazla kullanılmaya başlanan bir sosyal ağ olarak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Özellikle yurt dışı bağlantılı şirketler için vazgeçilmez bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Böylece bir ülkeden diğerine ulaşmak istediğiniz kategoride her sunumu bulabilirsiniz.

Tabi bu sunumlara ulaşmak için çok çaba sarfetmenize de gerek yok, çünkü web sitesi'nin arayüzü o kadar kullanışlı ki, ister search bölümünden isterseniz de alfabetik olarak listelenmiş browse bölümünden istediğiniz dosyalara ve hatta ve hatta kullanıcılara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ayrıca ulaşmak istediğiniz kişiye de bu popüler web sitesi üzerinden sunularınızla ulaşabilirsiniz. Çalışma hayatında büyümeler arttıkça bu tip kolaylıklara ihtiyaçların daha da fazla artacağı kabul edilebilir bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor..

SlideShare'e Yükleyebileceğiniz Bazı Dosya ve Uzantıları

  • PowerPoint – ppt, pps, pptx, ppsx
  • OpenOffice – odp, pdf
  • Apple Keynote – key, zip, pdf
  • Microsoft Office – doc, docx, rtf, xls; OpenOffice – odt, ods, pdf

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir