• Snapchat
Snapchat

Snapchat kullanıcıların fotoğraf ve video çekebildikleri bunların üzerine not ekleyebildikleri ve tüm bunları belli bir süreliğine paylaştıkları bir sosyal paylaşım platformudur.

Android ve IOS üzerinde çalışan Snapchat ücretsiz olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Yeni kullanıcı oluştururken kayıt olduğunuzda zaten geriye kurcalayıp anlayabileceğiniz etkinlikleri keşfetmek kalır.

Kayıt olduktan sonra telefonunuzda bulunan adres defterinizdeki kişilerin snapchat kullanıp kullanmadıklarını görebilirsiniz.

Snapchat mobil uygulamasında bir fotoğraf çekiyorsunuz ve arkadaşlarınıza gönderiyorsunuz. Fotoğraf kendisini bir süre sonra yok ediyor. Kayıt edebilme özelliği ve hatta o fotoğrafı başkasına gönderebilme şansı bulunmaktadır.

Örneğin: bir gece dışarıya çıktınız ve sizin beğenemediğiniz bir fotoğrafınızı çektiler. Snapchat’e yüklenmesi durumunda en fazla on saniye kalacağından endişe etmenize gerek yoktur.

Günümüz akıllı telefonlarının artık hepsinde ekrn görüntüüs alabilme özelliği bulunmaktadır. Snapchat’te size gönderilen fotoğrafın ekran görüntüsü almanızı engellemiyor ama ekran görüntüsü alındığı takdirde fotoğraf sahibine ekran görüntüsünün alındığı bildirimi gidiyor.

Snapchat uygulamalarının yaratıcıları ebeveynleri de düşünmüş. Uygulamayı kullanabilme yaşı 13 olarak belirlenmiş. 13 yaş altı kullanıcılar için sınırlandırılmış.

Yapı olarak diğer mesajlaşma uygulamalarına benzeyen Snapchat’i diğerlerinden ayıran en önemli özellik resimlerin üzerine yazı yazabilmeniz ve mesajların 10 saniye sonra silinmesidir.

İzlemelere göre gerçekten çok eğlenceli ve farklı bir uygulama. Eğer çevrenizdeki arkadaşlarınız kullanıyorsa geri kalmadan hemen yüklemeli ve bu eğlenceye ortak olmalısınız.

Snapchat uygulamasını App Store ve Google Play’den ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir