• ask.fm
ask.fm

Son zamanların popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi de Ask.fm denilen bir soru-cevap uygulamasıdır.

İngilizce ask yani sormak sözcüğünden yola çıkılarak hazırlanmış bir sosyal medya uygulamasıdır. Ask.fm kayıt olması çok kolay bir uygulamadır. Onaylı bir e posta adresiniz mevcut ise siteye direk kayıt olabiliyor ve profil oluşturabiliyorsunuz.

Günümüzde genellikle ünlüler tarafından kullanılan bu uygulama ile sevdiğiniz ünlüler hakkında merak ettiğiniz şeyleri yazıp rahatça sorabiliyorsunuz. Üstelik eğer isterseniz kimliğinin yani profiliniz gizli kalabiliyor.

Başlangıçta ilk kayıt olduğunuzda bir kullanıcı adı ediniyorsunuz ve sizin adresiniz ask.fm/kullanıcıadınız biçiminde oluyor. Bu biçimde oluşturulan linke tıklayan kişiler bana soru sor sekmesini tıklayarak sorularını fazla uzun olmamak kaydıyla iletebiliyorlar. Soruları herhangi bir sosyal medya hesabına gerek duymadan da anonim şekilde sorabilirsiniz. Kullanıcı adınızla sorduğunuz cevaplayan kişi sizi görebileceği gibi aynı zamanda cevap verdiği takdirde sorunun altında da adınız görünebilir.  

Soru sorulan kişi eğer anonim olarak soru almak istemez ise bunu hesap ayarlarında gizlilik başlığı altında belirleyebiliyor.  Soru soranların soruları hemen yayınlanmamakla birlikte sırasıyla hesap sahibinin ekranına düşüyor ve böylece isterse hesap sahibi bazı soruları yanıtlamadan pas geçebiliyor. Soru sorulan hesabın sahibinin yayınlamak istemediği soruları direk silebilme şansı bulunmakta.

Size soru sormak isteyenlerin sorularından hariç ask.fm ekibi tarafından her gün sitenize bir soru gönderiliyor. Ayrıca sıkıldığınızda buna isterseniz rastgele sor butonunu tıklayarak size bir soru gelmesini ve profiliniz işliyor görünmesini sağlayabiliyorsunuz.

Sizlerin de eğer hayatını merak ettiğiniz kişiler varsa bu uygulama yoluyla onlara erişebilirsiniz.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir