• HAY DAY
HAY DAY

Bir çiftlik ve işletme oyunu olan Hay Day yaklaşık 122 milyon kişi tarafından oynanmaktadır. Android ve İOS telefonlara ücretsiz yüklenmektedir. Oyunun içerisinde balık avlayarak , kasaba ziyaretçilerinin siparişlerini yerine getirerek ve gemi siparişlerini karşılayarak kullanıcılar seviye atlayabilirler.

Günümüzde şehir yaşamından uzaklaşmak isteyen kişiler Hay Day’i yükleyerek biz nebze de olsa bu ihtiyacını giderebilmektedirler. Tabi ki bu sanal deneyin gerçeğiyle aynı derecede doyum vermez ama yine de bu oyun için kısa süreli rahatlama metodu diyebiliriz.

Oyundan kendi mahallenizi de kurarak görevleri tamamlayabilirler ve dünya çapındaki diğer mahalleler ile de yarışabilirsiniz. Ekin dikerek, hayvanlara bakarak , bitkileri sulayarak seviye atlayabilirsiniz. Seviye atlamanızın diğer bir yolu ise kamyon ve gemi siparişlerini tamamlamaktır. Bunu yaparak kıymetli ödüller kazanabilirsiniz. Kazandığınız ödülleri alıp çiftliğinizi güzelleştirebilirsiniz.

Hay Day özel günlerinizde de sizler için özel olarak görevler hazırlayıp oyunun daha renkli hale gelmesini sağlamaktadır. Bu görevleri tamamladığınızda sizi çok mutlu edecek hediyeler kazanabilirsiniz.

Yetiştirmiş olduğunuz hayvanlardan ürün alırken size gösterilen animasyonlar oyunu daha da zevkli hale getirmektedir. Hay Day aslında temel olarak bir üretim oyunudur. Şöyle ki eğer insanlar için bir şeyler üretmeyi seviyorsanız bu oyunu severek oynayacaksınız.

Çiftliğinizi büyütmek için üretim yapmaya ve tarlaları genişletmeye gereksinim vardır. Bu yüzden diğer oyunculardan malzemesiz kaldığınızda yeni aletler isteyebilir ve yardım talep edebilirsiniz. Yani aslında oyunu oynayabilmek için sosyalleşmeye ihtiyacınız vardır. Bu açıdan bakıldığında da Hay Day tam bir sosyal ağ özelliği gösterir. Hay Day görüldüğü üzere çiftlik deneyimini yaşamak isteyenler için eşsiz bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Oyunun renk ve sesli animasyon bakımından zengin olması Hay Day’in en çok sevilen oyunlar arasına girmesini sağlamıştır. Eğer siz de dört duvar arasında sıkışıp kalanlardansanız gününüzün birkaç dakikasında da olsa Hay Day oynayarak rahatlayabilirsiniz.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir