• SPOTIFY
SPOTIFY

Spotify, bir müzik dinleme uygulamasıdır. Bu uygulamada şarkılar istenirse çevrim iç istenirse ise çevrim dışı dinlenebilir özelliklere sahiptir. Spotify, son günlerde birçok insanın üyeliğinin bulunduğu oldukça sevilen bir uygulamadır. Çok geniş bir müzik arşivine sahiptir ve her gün bu genişliği arttırmaktadır.

Spotify, üyeleri için birçok ayrıcalık sunmaktadır. İki tür spotify üyeliği bulunmaktadır. Bunlardan biri Premium üyelik iken diğeri ise Normal üyeliktir. Bu iki üyelik arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır.

Normal üyelik, ücretsiz bir üyelik şeklidir. Bu üyelik şeklinde 30 dakika aralıklarla şarkı aralarında birkaç dakikalık reklamlar çıkmaktadır ve bu reklamları atlatmak mümkün olmamaktadır. Ayrıca normal üyelik şartlarına göre bir saat içinde beş şarkı atlatma seçeneği bulunmaktadır. Beş şarkıyı atladıktan sonra o bir saat içinde tekrar yeni bir şarkıya atlamak mümkün olmamaktadır. Bunların yanında bir playlist normal üyeliklerde yalnızca karışık çalınabilmektedir. Normal üye, istediği bir şarkıyı seçip dinleme seçeneğine sahip değildir. Bu gibi durumlar maalesef kullanıcının işini zorlaştırmaktadır ve eksi olarak geri dönmektedir.

Premium üyelik ise ücretli bir üyelik şeklidir. Premium üyeliğin kişisel üyelik ve aile üyeliği olarak iki şekli bulunmaktadır. Aile üyeliklerinde kişiye oldukça az miktar bir ücret düşmektedir. Aile üyeliği için yaklaşık 5-6 kişinin birleşmesi gerekmektedir. Bu üyelik kişilerin kullanım özgürlüğünü herhangi bir şekilde etkilememektedir. Etkilediği tek şey ödenen ücret olmaktadır.

Premium üyelikte, reklamlara karşılaşma gibi bir sorun olmamaktadır. Kişi dilediği kadar dinlesin yine de reklamlar çıkıp, dinletisi bozulmayacaktır. Ayrıca bu üyelik şeklinde bir şarkı atlama sınırı bulunmamaktadır. Kişi onlarca şarkıyı atlasa dahi sınırlama gelmeyecektir. Normal üyelikten farklı olarak Premium üyelikte karışık şarkı modunda dinlenmek zorunda değildir. İstenilen şarkı seçilip dinlenebilmektedir. Tüm bunların dışında, çevrim içi modun dışında çevrim dışı modda da şarkılar dinlenebilmektedir. Bunun için yalnızca şarkıların çevrim içi moddayken indirilmesi gerekmektedir.

İki üyelik karşılaştırıldığında normal üyeliğin ne yazık ki hiçbir avantajı yoktur. Bakıldığında normal üyeler spotify özelliklerinden faydalanamadıkları için kısa sürede kullanımlarını sonlandırmaktadır. Premium üyelik, özellikle bir aile hesabı açıldığında oldukça uygun olmaktadır. Bir kere spotify üyeliğinin tadına bakan bir üye bir daha asla vazgeçmek istemeyecektir.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir