• Instagram
Instagram

Instagram mobil gözüyle baktığımızda, Facebook veya Twitter gibi sosyal ağlardan farklı olarak daha çok fotoğraf paylaşımına yarayan bir uygulamadır. Instagram hem App Store’de hem de Google Play’de çok rahat bulabileceğiniz en kullanışlı uygulamalardan biridir.

Instagram hesabı açmak için mail adresiniz olması yeterlidir. Uygulamayı indirdikten sonra mailinizle birlikte kendinize göre bir şifre belirleyip uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. İnstagram’ın sunduğu ilk hizmet olarak Facebook ile bağlantı kurmayı tıkladığınızda bu uygulamayı kullanan diğer arkadaşlarınıza rahatlıkla iletişime geçip sosyalleşmeye başlayabilirsiniz.

Instagram istediğiniz fotoğrafı kendi ekranına kare olarak veya uzaklaştırdığınızda size istediğiniz gibi pozu yayınlama fırsatı verir. En önemli ve dikkat çekici özelliği ise kendine özel filtreleri olmasıdır. Instagram da bulunan filtreler bazen ışığı merkezden uzaklaştırmak bazen de merkeze vermeye yarar. Yüzünüzün veya fotoğrafınızın daha iyi göründüğüne ise siz karar verirsiniz.

Instagram’a fotoğrafı yükledikten sonra altına gireceğiniz hashtag fotoğrafınızın herhangi bir aramada bulunmasını sağlar. Örneğin arkadaşlarınızla güzel geçirdiğiniz günün fotoğrafını yayınlamak istediğinizde şu şekilde hashtag girmeniz gönderinizi öne çıkaracaktır. #arkadaşlar, #güzelbirgün.. bu hashtagler İnstagram keşfet butonuna basıldığında arama yerine yazılan arkadaş sözcüğünde sizin gönderinizin de çıkmasını sağlar.

Bize göre Instagram’ın en sempatik özelliği ise resmin üzerine çift tıkladığınızda ekranda kalp oluşmasıdır. Bu kalp bildiğimiz anlamıyla beğeni anlamına gelir. Sosyal medyaları popülerite aracı olarak gördüğümüzü düşünürsek ne kadar kalp o kadar özgüven demektir.

Instagram’ın son eklenen özelliği olan direct mesaj istediğiniz herhangi biriyle Instagram üzerinden mailleşmeyi sağlar. Bu mailleşmelere fotoğraf göndererek de renk katabilirsiniz. Bu yöntemle beğendiğiniz bir yazara veya oyuncuya ulaşmak artık daha da kolay bir hal aldı.

Instagram kullanmak isteyenler telefonun marka ve modeline göre App Store veya Google Play’den rahatça uygulamaya erişebilirler.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir