• Google Bilinmeyen Özellikler
Google Bilinmeyen Özellikler

Google gün içinde en çok kullandığımız arama motoru olarak geçmektedir. Herhangi bir sorumuz olduğunda ilk işimiz Google’a sormak olmaktadır. Her türlü sorumuzun cevabını Google üzerinden bulmamız mümkün olmaktadır. Google üzerinden arama yapmak her internet kullanıcısının aşina olduğu bir şeydir. Fakat bunun yanında Google kullanıcılarının pek bilmediği ilginç Google yanları da bulunmaktadır.

Bunlardan bir tanesi ekran döndürme özelliğidir. Google arama çubuğuna İngilizce olarak do a barrel roll yazıldığında ekran yan dönmüş olarak sonuçları vermektedir. Bu tam bir dönmeden ziyade ufak açılı bir dönmedir.

Google kullanıcılarına daha kullanışlı bir arama motoru olabilmek adına uçuş bilgilerini de gösterebilmektedir. Herhangi bir uçağın kalkış ve varış saatlerini görebilmek için o uçağın havayolunu ve de uçuş numarasını girmek yeterli olacaktır.

Google uçuş konusunda kullanıcılarını eğlendirmeyi sevmektedir. Birçok insanın bilmediği bir özellik olan uçuş simülatörü özelliğine sahip olan Google,

Google Earth üzerinden CTRL+ALT A ikilisine basıldığında uçağınızı ve kendi rotanızı seçerek uçmanıza olanak sunmaktadır.

Google görseller kısmında sadece istediğimiz özelliği aramak gibi de bir seçeneğimiz bulunmaktadır. Bir görseli aratacağımız zaman kimi zaman görselin gifine kimi zaman sadece yüz görsellerine ulaşmak isteriz. Bunu da filtreleyerek yapmamız mümkün olabilmektedir.

Google üzerinden arama yaparken kimi zaman farklı farklı kelimeleri kullanarak aradığımıza ulaşmaya çalıştığımız olabilmektedir. Doğru kelimeyi bulana kadar aramaya devam edilmekte ve sürekli ihtimal dahilinde olan eş anlamlı sözcükler kullanılmaktadır. Google’da arama yapılacağı zaman ~ işaretini kelimeden önce kullandığımızda Google bize çok daha kapsamlı bir arama yapacak ve de aradığımız kelimenin eş anlamlılarını da kullanarak önümüze bir sonuç koymaya çalışacaktır. Bu da deneme sayımızı en aza indirmemizde bize yardımcı olacaktır.

Google’a Google Gravity yazılıp kendimi şanslı hissediyorum butonuna basıldığında ise yazılar aşağıya doğru kayacak ve iç içe girecektir. Bu da Google’ın kullanıcılarına yaptığı küçük şakalardan biri olmaktadır.

Bu ve bu gibi birçok Google özelliği daha bulunmaktadır. Her biri çok işe yarar bilgeler olmasa da kimi zaman kullanıcıları eğlendirebilecek hoş Google güzellikleri olarak geçmektedir.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir