• LinkedIn Hizmet Koşullarını Güncelliyor
LinkedIn Hizmet Koşullarını Güncelliyor

Sosyal paylaşım platformları arasında son dönemde popüler olan LinkedIn‘ın gizlilik politikası ve kullanıcı anlaşması bir takım güncelleme ile yenilenmiş olacak.

LinkedIn, 7 Haziran tarihinden itibaren hizmet koşullarında güncellemeye gideceğini açıkladı. LinkedIn mecrasının Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sara Harrington imzası ile yapılan açıklamaya göre; sosyal platform gizlilik politikamızın ve kullanıcı anlaşmasının güncelleneceğini bildirmektedir. Bu son güncellemelerle birlikte bilgilerin nasıl kullanıldığı, kontrollü üyeliğe devam edileceği gibi yeni özellikler de uygulamaya girmiş olacak.

Sara Harrington’tan gelen açıklama metni aşağıdaki gibidir:

“Sizi, tüm koşulları okumanız konusunda bir nevi teşvik ediyoruz, ayrıca aşağıda hangi maddelerin yeni olduğuna hızlıca göz atabilirsiniz. Yeni özellikler ile LinkedIn deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz, fakat isteğiniz doğrultusunda bu yeni özellikleri devre dışı da bırakabilirsiniz.

  • LinkedIn profilinizin görünürlüğünün artması: Hizmet ortakları, profilinizin arama motorlarında çıktığı şekilde kendi kullanıcılarına göstereceği için böylece bir çok fırsat konusunda daha kolay bulunabileceksiniz.
  • Başarılarınızı ağınızda kolay paylaşma – Yeni patentler ve yayınlar gibi pozitif anlamda başarılarınızı profilinize eklemenizi tavsiye edeceğiz, böylece diğer kişiler de bunları kolayca görebilirler.

Özelliklere ek olarak, kullanmayı tercih edebileceğiniz iki yeni özellik daha bulma imkanına sahipsiniz:

  • Ağınızla iletişiminizi iyileştirmek için üretkenlik botları – Yeni otomasyon sistemlerinde mesajlarınızda bulunan bilgileri kullanılarak; toplantı, yakınlık kuracak konu veya iç görüler önererek önemli görüşmeleri kolaylaştırmama imkanı bulacaksınız.
  • Diğer üyelerle kolayca bir toplanma – Bu özelliği aktif hale getirerek, yakınınızdaki diğer kullanıcıları rahatlıkla görebilirsiniz, böylece bir konferansta veya etkinlik de bir araya gelmeniz daha kolay olacaktır.

Bildiğiniz gibi Microsoft‘un bir parçasıyız. Fakat hizmetlerimizi ayrı bir Hizmet Koşulu altında sunmaya devam ediyoruz. Yaptığımız son güncellemelerin LinkedIn deneyiminize daha da değer katacağını umuyoruz. Eğer herhangi bir nedenden dolayı yeni koşulları kabul etmez ve yeni özellikleri devre dışı bırakmak isterseniz bunu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.”

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir