• Yandex
Yandex

Yandex Nedir, Ne İşe Yarar?

Rusya pazarında ilk araştırma yapan comScore verilerine göre dünya genelinde 5. sırada yer alan bir arama motorudur Yandex.

Yandex arama motoru 20 yıl önce Rusya’da Ilya Segalovich ve Arkady Volozh isimli Rus programcılar tarafından kurulmuştur. Günümüzde ise Rusya dışında Türkiye, Ukrayna, Kazakistan ve Beyaz Rusya’da faaliyet gösteren kurumdur.

Online ortamda bilgi arayan herkes için geliştirilen bu arama motoru kullanıcıların internet’te bilgi aramalarını sağlayan bilgi portalıdır. Ayrıca Yandex bunların dışında haberler, e-posta, harita, oyun gibi bir sürü farklı online servisi de beraberinde hizmete sunmaktadır. Yandex, kuruluşundan bu zamana kadar 10 yılı aşkın bir süredir %59.4’e yakın bir oranla Rusya piyasasına hakim bir konumda bulunmaktadır.

Peki Yandex Neler Yapıyor?

Yandex, arama motoru internet kullanıcısının kolay anlaşılır ve net bir şekilde “Yandex” arama kutusuna yazdığı her konuya cevap buluyor. Aramaları web ortamında, son dakika haberlerinde kısaca özetlemek gerekirse güncel olan olmayan tüm platformlar da aratıyor ve detaylı bir şekilde sonuçlarını kullanıcıya gösteriyor. Kullanıcıların en fazla merak ettiği soruların başında ise; Yandex’in ana sayfasında ne yer almakta, “Bugün hava nasıl?” “Haberlerde ne var?” gibi sorular sıkça dile getirilmektedir.

Kullanıcı odaklı teknoloji üreten ve olayın ticari boyutunu ikinci planda düşünen Yandex’in öncelikli hedefi sürekli kullanıcı için ‘faydalı’ olabilmektir.

Yandex arama motoru Türkiye’deki online internet kullanıcıları için yeni bir alternatif tercih olmayı, yani Türk toplumunun kültürünün bir çok özelliğini ve geleneklerini ön planda tutarak yeni bir arama motoru seçeneği ve web portalı sunmayı amaçlamaktadır.

Hedeflerini ‘internetin aynası’ olma doğrultusunda koyan Yandex, arama sonuçlarını tamamen tarafsız, önyargısız ve hiçbir düzenleme işlemi yapılmadan kullanıcılara listelemektedir.

Sonuç olarak; Yandex, kullanıcısına değer veriyor. Ayrıca kendi sisteminde yer alan anti-virüs ve anti-spam teknolojileri ile birlikte kullanıcılarını zararlı yazılım içeren siteler hakkında da uyarılarda bulunuyor.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir