• Windows 10
Windows 10

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 2015 yılında kullanıma sunuldu. Windows'un 8'den sonra 9'u geliştirmek yerine Windows 10 u geliştireceğini duyurduğu yeni işletim sisteminin deneme sürümleri geliştiriciler tarafından test edildi. Daha iyi bir Windows deneyimi sunan yeni işletim sisteminde Windows 7'de bulunan ve 8'de kaldırılan Başlangıç Menüsü'nün bir benzeri yer alıyor.

Windows10, birçok açıdan Windows7 ile benzerlik taşıdığından hem tanıdık hem de kullanımı kolay bir sitem halini almışa benziyor. Windows 10 hızlı şekilde başlayıpve hemen kaldığı yerden devam etmesiyle bayağı bir hızlı görünüyor. Ayrıcagüvenliğinizi daha çok sağlamaya yardımcı olması için pek çok yerleşik güvenlik özelliği de Windows'un bu sürümünde etkileyici bir şekilde göze çarpıyor.

Nedir Bu Windows Insider Programı?

Windows Insider Programı, Windows severleri kapsayan bir programdır. Insider üyeleriyeni bir işletim sistemi tasarlandığında, sistemi başlangıç aşamalarında görür ve kendi görüşlerini de belirterekyeni sistemin şekillenmesinde katkıda bulunur. Bu kişiler tarafından yapılan dönütler (geri bildirimler) sayesinde şimdiye kadar ki en iyi Windows olarak Windows 10 tasarlandı. Bu ilk kullanıcılar bu işletim sisteminden gayet memnun ve tanıdıkları bir sistem olduğu için de kullanımının rahat olduğunu belirttiler.

Windows 10 masaüstünüzü daha kolay ve başarılı bir şekilde yöneterek daha hızlı çalışmaktadır. Aynı anda dört adede kadar uygulamayı tek bir ekrana tutturarak her şeyi görüp, istediğiniz şekilde gruplayıp kendinize sanal masaüstleri oluşturabilirsiniz.

Windows 10’un başlıca özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Tanıdık
  • Esnek
  • Kişisel
  • Üretken

 

Sadece bu kelimelere bakarak bile Windows 10 hakkında net birbilgiye sahibi olabilirsiniz. Windows 10, Windows 7’ye benzemesi açısından tanıdık, istediğiniz gibi gruplandırma yapabilmeniz açısından esnek, kendinize göre planlayabilmeniz açısından kişisel ve çalışma ortamını kolaylaştıran ara yüzüyle de üretkendir.

Bazı kullanıcı yorumları:

‘’Şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. hatta bilgisayarım bayağı bir rahatladı. Gerek sürücü konusunda olsun gerek diğer konularda olsun hiç bir sıkıntı yaşamadım’’

‘’Karmaşık bir yapısı yok çok şeyi alıştığımız tarzda..’’

‘’Windows 7 den sıkılanlar tereddüt etmeden deneyebilir. Ben memnun kaldım.’’

‘’Her şey değişirken bilgisayarlarımızın yazılımlarının da değişme zamanı çoktan gelmişti.’’

Görüldüğü üzere inceleyenlerin memnuniyeti kullanıcıların memnuniyeti ile devam etmiş durumda. Öyleyse;

‘Haydi Şimdi Değişim Zamanı!’

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir