• Twitter
Twitter

Facebook gibi bir sosyal paylaşım ağı olan Twitter, Facebook’dan farklı olarak paylaşılacak yazıları 140 karakterle sınırlandırmıştır. Hizmet politikası gereği yaptığı bu uygulamanın hakkını da kendince saklı tutmaktadır.

Bize göre Twitter’ı popüler olan diğer sosyal ağlardan ayıran diğer bir özelliği, logosunun çok sade ve çarpıcı olmasıdır. Ayrıca Twitter bize göre insanların kendini ifade ettiği bir blok dünyasıdır. İnsanlar akıllarına geleni kimi zaman özenerek kimi zaman öylesine rahatlıkla yazabiliyorlar.

Ama Twitter‘da sözlerinizi paylaşıp insanlar bunları beğendiğinde ve retweet dediğimiz diğer insanların da görmesi için kendi sayfasında paylaştığında daha çok kitleye ulaşarak fenomen haline gelen pek çok isimden biri olabilirsiniz. Bu bağlamda Twitter, insanların birilerinin duygularına ulaşmak için bir köprü vazifesi gören sosyal bir ağdır.

Twitter fenomenliği yazarlık gibi aynı zamanda kısa videolar dediğimiz vine ile de oyunculuk kapılarını daha önce ünlü olmayan insanlara açmıştır. Şu an çok satan yazarlara baktığınızda çoğunun Twitter’da paylaştıkları sözlerle kurguladıkları yazılarla kitap basmış olduğunu görürsünüz. Bunların birkaç tanesi ben de severek okurum. Aslında kitaplara baktığınızda görüyorsunuz ki aslında bizlerin paylaştığından çok da farklı şeyler değil bu sözler. Ama insanların daha fazlasını kurgulayacak hayal güçleri ve tabi bunları kitaba dönüştürebilecek ekonomik güçleri var.

Ben yaklaşık beş yıllık Twitter kullanıcısı olarak, Twitter’ı genelde aklımdan geçenleri rahatça yazabileceğim bir platform olarak görüyorum. Şöyle ki amcalarımız teyzelerimiz de Facebook kullanmaya başladığından beri artık orası rahat hareket edebileceğimiz bir ortam olmaktan çıktı. En ufak bir duygusal söz yazdığınız da hemen özelden veya direk duvarda ‘hayırdır bir şey mi oldu?’ sorusunu okumanız muhtemeldir. Bu yüzden Twitter şu an benim için kullanılabilecek en güvenli sosyal ağ.

Ayrıca istemediğin takdirde gelen arkadaşlık istekleri, lüzumlu lüzumsuz mesajlarda yok. Kullanımı çok zevkli ve kolay olan sosyal ağlardan biridir. 140 karaktere bir şey sığdıramadığınız da telefonunuzun notlar bölümüne istediğinizi yazıp ekran fotosunu alıp paylaşabilirsiniz. Bu yüzden Twitter ülkemizde çok kez yasaklansa da hala yaygın olarak kullanımına devam edilmektedir. Bu gidişle uzun yıllarda kullanılmaya devam edecek gibi görünüyor, ne dersiniz?

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir