• Web Tasarım İçin SEO Ve Google Etkisi
Web Tasarım İçin SEO Ve Google Etkisi

Web tasarım için SEO ve google etkisi tahmin edilenden çok daha önemlidir. Bu iki önemli konunun yanında sayfa uzantısını da eklersek bu üç önemli noktanın bir web tasarım sırasında büyük önem taşıdığı bu işi yapan bu işin bilincinde olan herkes bilmektedir.

Web tasarım için SEO ve Google etkisi kadar önemli olan sayfa uzantısı genel olarak html, php ya da bunların dışında daha faydalı olabilecek seçeneklerin belirlenmesi ortaya çıkarılacak sayfa için oldukça önemlidir. Genel olarak sayfa uzantısı için seçilen uzantı html olarak belirlenmiştir. En çok sayfa uzantısı olarak html seçilmesinin nedeni de oluşturulacak web sitesinin statik bir yapı ile oluşturulmak istenmesidir. Bu uzantı ile oluşturulan web tasarım sayfalarının Google tarafından çok daha kıymetli çok daha değerli görülmesi web tasarım firmalarının bildiği en temel konular arasında yer alır.

Web tasarım için SEO ve Google etkisi ile birlikte url uzantısı için gerekli olan karakter sayısı da ne kadar kısa olursa o kadar da kabul görür ve daha kolay anımsanmasına yardımcı olur. Ayrıca bu durumun SEO bakımından da oldukça değerli olduğu da tartışılmayacak konular arsında yer almaktadır. Tam da bu doğrultuda oluşturulan içeriklerin başlıkları istenildiği kadar uzun olabilir ancak url’si için de kabul görmesi de kısa tutulmasına bağlıdır. Yani içeriklerin yayınlanması aşamasında oluşturulan url hem akılda kalıcı hem de kısa hem de öz olması büyük önem taşımaktadır.

Web tasarım için SEO ve Google etkisi dışında uzantının html ile oluşturulması halinde de dört karakter fazla uzun olması da SEO açısından zayıf bir konum oluşturması da dezavantajlar oluşturacaktır. Web tasarım sırasında ortaya çıkarılacak olan web site için oluşturulan içeriklerin SEO açısından zayıf olması da sitenin amacına ulaşmasını engelleyecektir. İşte bu dezavantajı nedeni ile oluşturulabilecek değişiklikler kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Yani bir site içinde ne kodla oluşturulursa oluşturulsun her şeyin her içeriğin uzantısını değiştirmek çok kolaydır. Google da bu bilgiye sahip olduğu için de bu tarz detayları pek dikkate almamaktadır.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir