• Web Tasarım İçin Önemli Bilgi
Web Tasarım İçin Önemli Bilgi

Günümüzün olmazsa olmazları arasında yer alan web sitesinin web tasarımı sitenizin her zaman öncelik kazanması için oldukça önemlidir. Web tasarım talebinde bulunduğunuz web tasarım firmalarının sitenin yazı fontundan tutun da rengine kadar içeriğinden turun görseline kadar oldukça önemli olan ve ziyaretçilerin gezerken aradığını bulmasını, eğlenmesini sağlayan şekilde tasarlanmış olması büyük önem taşımaktadır.

Web tasarım için 20 önemli bilgi de şöyle sıralanabilir

 • Web tasarım yapılırken işinizi çok iyi yansıtacak oldukça özgün içerikli oldukça güncel konuların sayısını fazlaca tutun.
 • Web tasarım oluşturulurken site içinde yer alacak soru cevap bölümleri hazırlayın.
 • Web tasarım oluşturduğunuzda web sitenizin ne amaçla kurulduğunun açık olarak anlaşılması kullanıcılar için oldukça önemlidir.
 • Web tasarım için oluşturulan formlar çok net çok kolay iletişimi basit talep formları oluşturulmalıdır.
 • Web tasarım yaptırılırken bir de sitenizi İngilizce olarak hazırlatın.
 • Web tasarım için ayrılan bütçenin yanında bir de Adwors reklamları için düşük de olsa mutlaka bütçe ayrın.
 • Web tasarım yapılırken işinize göre oluşturulacak marka tasarımına çok önem verin.
 • Web tasarım yapılırken yüklenecek olan içeriklerin SEO uyumlu olması arama motorunda öncelikli olarak bulunabilmeniz için önemlidir.
 • Web tasarım uygulamaları yapılırken sahip olduğunuz sektörün dizinlerini mutlaka kayıt ettirin.
 • Web tasarım sonrasında sahip olduğunuz siteyi mutlaka Google rehbere kayıt ettirin.
 • Web tasarım için önemli bilgilerden biri de sitenize yapılacak yorumlara web sitenizden güncel ve hızlı bir şekilde cevap verin.
 • İnternet sitenizin izinli olan datasına en faydalı olan içerikleri belli zaman aralıklarında mail atarak aktif olarak kullanın.
 • Web sitenin en önemli noktalarından biri sitenin hızlı çalışmasıdır. Ve hızlı çalışması için de kaliteli sunucu kullanmak oldukça önemlidir.
 • İçinde bulunduğunuz sektöre ait olan infografik hazırlanıp viral bir yayılma sağlamak büyük verim sağlayacaktır.
 • Sahip olduğunuz sitenin haritası çok net ve anlaşılır olmalıdır.
 • İnternet sitenizin içinde çok güncel haber ve makaleler bulunmalı, yorumlarla desteklenmelidir.
 • Web tasarım için aslında en başta olan madde ise çalışacağınız web tasarım ajansının deneyimli olması kurulumundan sonra da siteye destek vermesi oldukça önemlidir.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir