• WeChat
WeChat

We Chat, ülkemizde son yıllarda yaygınlaşanuygulamalardan bir tanesi. We Chat yakınınızdaki ve rehberinizdeki insanlarla iletişim kurmanıza olanak sağlayan uygulamadır. Genelde insanları karşınıza çıkarırken konumunuzu kullanır. Özellikle arama motoruna herhangi bir ad girmediğinizde konumdan yola çıkarak insanları karşınıza çıkarır.

We Chat’i diğer uygulamalardanfarklı kılan ise konumunuzu girip telefonu salladığınız da yakınınızdaki adresleri bulmasıdır. Bu sallama durumu uygulamayı diğerlerine göre daha sempatik hale getirmiş durumda.

Canınız sıkıldığında ve telefonunuzu salladığınızda karşınıza çıkan herhangi bir kişi ilesohbet edebilirsiniz. Mobil veri ve 3G bağlantınız güçlü olduğu müddetçe herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmazsınız.

Çin menşeili olan bu uygulama içeriğinde barındırdığı özgün ifadelerle konuşmanızı canlandırmanızı sağlar. Ki zaten biz sonuna gülücük konulmayan mesajları bile pek sevmezken böyle farklı içerikler her zaman dikkat çeker.

Aman Dikkat!

Ağ üzerinde oluşturduğunuz profilinizle arama yaparken konum girmediğiniz takdirde telefonu salladığınızda büyük ihtimal Çinli birine denk gelebilirsiniz.

Özellikle diğer toplumların yaşayışlarını merak eden kimseler kendilerine buradan arkadaş edinebiliyorlar. Biraz İngilizceye hakimseniz karşınızdaki de hakimse arkadaşlıklar kolayca gelişebiliyor.

Başlangıçta ücretsiz olarak indirilen uygulama, kullanılırken uygulama içi satın alımlar sunabiliyor.

Daha fazla çıkartmaya veya bir üst sürüme sahip olmak isterseniz dolar üzerinden bir ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Her sosyal ağı denemek isteyen sosyal medya oburlarından da yüksek bir kullanım notu almıştır. Daha fazla insanla iletişim kurabilmenizi sağlayacak uygulamalardandır.

We Chat uygulamasını Google Play ve App Store dan ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

İzmir web tasarım firması olan gunerkan.com.tr, WeChatuygulamasınıöneriyor..

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir