• İçerik Oluşturma Ve Web Tasarım
İçerik Oluşturma Ve Web Tasarım

İçerik oluşturma ve web tasarım için oldukça önemli çok dikkatli olunması gereken konulardır. İçerik demek ziyaretçi demektir. Ancak öyle her içerik değil tabi ki de. İçerik oluşturmanın belli kuralları belli düzenleri bulunmaktadır. Bir sayfa oluştururken web tasarım planlamasının oldukça düzgün yapılması, konuyla ilgili çok detaylı olmayan ancak oldukça net içeriklerin SEO çalışmasına uygun hazırlanması arama motorunda ilk sıralarda yer alınabilmesi için oldukça önemlidir.

İçerik oluşturma ve web tasarım birbiri ile hiç ayrılmayacak oldukça iç içe geçmiş iki ana konudur. Tabi ki de başka detaylar da bulunmaktadır. Ancak bir sitenin bulunabilir olması doğru yapılmış bir web tasarım ve SEO uyumlu içeriklerle mümkün hale gelebilmektedir. Web sitesinin arama motorunda bulunabilmesi ilk sırada yer alabilmesi de yeterli bir durum değildir aslında. Başlangıç için tabi ki önemli. Ancak sonrasında içeriklerin devamlı güncellenmesi sayfaya uygun içerik ve görsellerin yüklenmesi, gerekmektedir. Çünkü bir site ziyaretçisinin siteyi bulması yeterli bir durum değildir. Site içinde geçirdiği zaman, site içinde yer alan her şeye bakması uzun süre online olması bir site için oldukça önemlidir.

İçerik oluşturma ve Web Tasarım için dikkatli olunması gereken belli başlı koşullar şöyle özetlenebilir:

  • İçerik oluşturma ve web tasarım için oluşturulacak her şeyin dikkat çekici olması, seçilen başlığın içerikle uyumu içeriğin okunması için oldukça önemlidir. Bu nedenle içerik için seçilecek anahtar kelime ile birlikte seçilen görselinde bu metne konuya başlığa uygunluğu oldukça önemlidir.
  • İçerik oluşturma ve Web tasarım birbiri ile o kadar iç içedir ki hazırlanan metnin ana hatları ile kısa öz ve net ifadelerin yer alması bu sitede durmanın zaman geçirmenin ve tabi ki de metnin okunmasına çok yardımcı olacaktır.
  • İçerik oluşturma ve Web tasarım sırasında oluşturulan metnin görünürlüğü de oldukça önemlidir. Tek parça halinde yayınlanan metnin çok düzgün yazılsa da okunma olasılığı oldukça düşüktür. Göze hoş gelmesi çok uzun görünmememsi için belli öbeklere ayrılarak parça parça paragraflar oluşturmak ve hem paragraf içinde hem de metnin genelinde anlam bütünlüğü olmasına çok dikkat edilmelidir.
  • Bir web tasarım sonrasında kendinize dürüst olup önce sayfanın şöyle bir görünürlüğüne bakıp objektif olmak ve içerikleri okuyup “Evet, olmuş” ya da “Hayır, olamamış diyecek kadar dürüst olmak doğru bir web tasarım ve içerik oluşturma için en doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir