Yandex
Yandex
Yandex Nedir, Ne İşe Yarar? Rusya pazarında ilk araştırma yapan comScore verilerine göre dünya genelinde 5. sırada yer alan bir arama motorudur Yandex. Yandex arama motoru 20 yıl önce Rusya’da Ilya Segalovich ve Arkady ... ..
Detaya Git
Snapchat 2.2 Milyar Dolar Zarar Etti
Snapchat 2.2 Milyar Dolar Zarar Etti
Snapchat‘i oluşturan Snap adlı firma bu yılın ilk çeyrek bölümünde 2,2 milyar dolar zarar etti. Firmanın yıldan yıla bu konuda zararının artmasından dolayı hisse başına değeri ... ..
Detaya Git
LinkedIn Hizmet Koşullarını Güncelliyor
LinkedIn Hizmet Koşullarını Güncelliyor
Sosyal paylaşım platformları arasında son dönemde popüler olan LinkedIn‘ın gizlilik politikası ve kullanıcı anlaşması bir takım güncelleme ile yenilenmiş olacak. LinkedIn, 7 Haziran tarihinden itibaren hizmet koşullarında güncellemeye gideceğ... ..
Detaya Git
Google Bilinmeyen Özellikler
Google Bilinmeyen Özellikler
Google gün içinde en çok kullandığımız arama motoru olarak geçmektedir. Herhangi bir sorumuz olduğunda ilk işimiz Google’a sormak olmaktadır. Her türlü sorumuzun cevabını Google üzerinden bulmamız mümkü... ..
Detaya Git
Speaky
Speaky
Speaky, yüzeysel olarak bakıldığında bir arkadaşlık uygulamasıdır. Kullanıcı adlarıyla insanlar birbiriyle konuşmakta ve de birbirlerini tanımaktadır. Fakat uygulamanın içine girildiğinde uygulamanın sadece bir muhabbet ... ..
Detaya Git
Instagram’a Mobil Web Sitesi Üzerinden de Fotoğraf Yüklenebiliyor
Instagram’a Mobil Web Sitesi Üzerinden de Fotoğraf Yüklenebiliyor
Kullanıcı sayısının her geçen gün artmaya devam ettiği ve Facebook’un ardından 1 milyar kullanıcıya erişme yolunda sağlam adımlarla ilerleyen Instagram, kullanıcı sayısını ciddi derecede ... ..
Detaya Git
Letgo
Letgo
Dünya üzerinde ikinci el alım satımları her geçen gün daha fazla ilgi görmeye başlamıştır. İnsanlar alıp bir kere bile kullanmadıkları eşyalarını bir kenarı atmak yerine kullanacak kiş... ..
Detaya Git
SPOTIFY
SPOTIFY
Spotify, bir müzik dinleme uygulamasıdır. Bu uygulamada şarkılar istenirse çevrim iç istenirse ise çevrim dışı dinlenebilir özelliklere sahiptir. Spotify, son günlerde birçok insanın üyeliğinin bulunduğu oldukça sevilen bir uygulamadır. Ç... ..
Detaya Git
Pinterest
Pinterest
Pinterest bir fotoğraf ve resim paylaşma uygulamasıdır. Uygulama üzerinde milyonlarca görsel bulunmaktadır ve bu görseller aka gelebilecek her türlü alana ait olan görsellerdir. Kişiler kendi görsellerini paylaşabildiği ... ..
Detaya Git
HAY DAY
HAY DAY
Bir çiftlik ve işletme oyunu olan Hay Day yaklaşık 122 milyon kişi tarafından oynanmaktadır. Android ve İOS telefonlara ücretsiz yüklenmektedir. Oyunun içerisinde balık avlayarak , kasaba ziyaretçilerinin sipariş... ..
Detaya Git
fizy
fizy
Fizy, sosyal medya mecrası içinde Türkler tarafından oluşturulmuş ve kendine haklı bir ün elde etmiş bir müzik paylaşım platformudur. 22 Aralık 2008 tarihinde Ercan Yaris tarafından kurulan sosyal ağ daha ... ..
Detaya Git
ask.fm
ask.fm
Son zamanların popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi de Ask.fm denilen bir soru-cevap uygulamasıdır. İngilizce ask yani sormak sözcüğünden yola çıkılarak hazırlanmış bir sosyal medya ... ..
Detaya Git
Snapchat
Snapchat
Snapchat kullanıcıların fotoğraf ve video çekebildikleri bunların üzerine not ekleyebildikleri ve tüm bunları belli bir süreliğine paylaştıkları bir sosyal paylaşım platformudur. Android ve IOS ü... ..
Detaya Git
iPhone Teması
iPhone Teması
Pek çoğunuz başlığa baktığınız da olur mu ya iPhone’de tek tema var diyor gibisiniz. Ama aslında öyle değil Iphone’nin pek az kişinin bildiği bir teması ... ..
Detaya Git
bip
bip
Biz hepimiz yabancılar tarafından oluşturulan sosyal ağları kullanırken benim duygumu anlatacak daha farklı şeyler olmalıydı demişizdir. Şöyle ki her ulusun şaşkınlığını, sevincini, öfkesini yansıtma yolları aslında ... ..
Detaya Git
reddit
reddit
2005’te açılmış olan bu sitenin bu kadar popüler olmasının sebebi günümüz forum sitelerinin temelini oluşturmasından kaynaklanır. Reddit’in aylık 100 milyon ziyaretç... ..
Detaya Git
Flixster
Flixster
Flixter dünya genelinde 10 milyon kullanıcısı olan bir sosyal paylaşım web sitesidir. Sitenin amacı dünya genelindeki tüm film severleri filmler hakkında bilgilendirerek ve yeni çıkan filmleri puanlandırarak izleyicilerin beğ... ..
Detaya Git
SlideShare
SlideShare
SlideShare, herhangi bir konuda hazırladığınız dosya ve sunuları arkadaşlarınızla ya da çalıştay grubunuzla paylaşmanıza olanak sağlayan bir sosyal paylaşım internet sitesidir. Ücretsiz şekilde yararlanabileceğiniz bu web ... ..
Detaya Git
Badoo
Badoo
Badoo, tanışma ve arkadaşlık kurma odaklı olarak geliştirilmiş bir sosyal ağ servisidir. 2006 Yılında kurulan Badoo şuanda 180 ülkede hizmet vermekte olup en çok kullanılan ülkeler başta Latin Amerika olmak ü... ..
Detaya Git
Sanal Gerçeklik
Sanal Gerçeklik
Sanal gerçeklik bilgisayar tarafından taklit edilerek oluşturulan ortamlara denilir. Birçok sanal gerçeklik ortamı bir bilgisayar ekranı yoluyla edinilen görselliklerden oluşur. Bununla birlikte duyma hareket etme gibi başka duyulardan ... ..
Detaya Git
ANGRY BIRDS
ANGRY BIRDS
Türkçe’ye kızgın kuşlar olarak çevrilmiş olan Angry Birds 2009 yılının Aralık ayında sadece Apple İOS için geliştirilen bir uygulama iken daha sonra diğ... ..
Detaya Git
Windows Live
Windows Live
İlk olarak 1999 yılında Messenger adıyla piyasaya giriş yapan Windows Live 2005 yılından itibaren daha çok geliştirilmeye başlanmıştır. Dünyada yaklaşık 330 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Türkiye'... ..
Detaya Git
Viber
Viber
Viber ücretsiz olarak uygulama mağazalarınızdan temin edebileceğiniz bir görüntülü arama sistemidir. Viber Mayıs 2015 itibarıyla 250 milyon kullanıcıya ulaşmış bir uygulamadır. Viber uygulaması cirosu &... ..
Detaya Git
E-Book Reader
E-Book Reader
E-Book Reader yani Türkçe adıyla "E-kitap Okuyucu" gelişen teknoloji çağının getirdiği bir çok avantajdan bir tanesidir. E-Book Reader, şöyle ki, satın alamadığınız ... ..
Detaya Git
skype
skype
Skype milenyum yıllarının Messenger'ı olarak geçer çoğu yerde. 2005’den önce Messenger uygulaması yazışmalar ve görüntülü konuşmalar için kullanıyordu. Ama ... ..
Detaya Git
LinkedIn
LinkedIn
LinkedIn 2003 yılında kullanımına başlanan bir sosyal ağdır. Bu sosyal ağın diğerlerinden farkı ise iş dünyası için geliştirilmiş olan bir sosyal ağ olmasıdır. Gü... ..
Detaya Git
Trivia Crack
Trivia Crack
Trivia Crack, son zamanların en popüler oyunlarından.. Bilgi yarışması olarak tasarlanmış olan bu oyun renkli arayüzü sayesinde pek çok kullanıcının tercih sebebi. Biz de oyunu oynayanlardan biri olarak ... ..
Detaya Git
Goodreads
Goodreads
Goodreads hakkında çok az bilgiye sahip olunan ancak bir o kadar da son derece yararlı bir uygulamadır. Genellikle kültürel düzeyi belli bir düzeye sahip olan toplumlar tarafından daha ... ..
Detaya Git
LINE
LINE
2011 yılında hayatımıza giren Line pek çok kullanıcıya ücretsiz metin ve sesli mesajlaşma, sesli arama ve grup sohbeti imkanı sunmaktadır. Kullanıcılar çeşitli karakter ve temaları kullanarak mesajlaş... ..
Detaya Git
deviantART
deviantART
DeviantART normalde çok bilinmeyen ama entelektüel camiada çok fazla adı duyulmuş bir sanat sitesidir. Bu sitede sanatçılar ürünlerini sergileyebilmekte ve hatta satabilmektedir. Dünya çapında çok ... ..
Detaya Git
Tumblr
Tumblr
Tumblr son yılların popüler ağlarından bir tanesi. En popüler sosyal ağ listelerinde her zaman ilk onda yer alan bu uygulama kendinden daha bilinen bir uygulama olan İnstagram’a hayli benzemektedir. ... ..
Detaya Git
2016 Yılında Çıkacak Akıllı Telefonlar
2016 Yılında Çıkacak Akıllı Telefonlar
Teknoloji her geçen gün büyüyen ve yenilenen bir dev. Bu konuda her marka yeni şeyler yaratmak için birbirleriyle yarışıyor. Malum cep telefonu sektörü de belki de ... ..
Detaya Git
CES
CES
En Büyük Teknoloji Fuarı: CES Her yıl düzenlenen en yeni teknolojilerin sergilendiği kısa adı CES olan ‘Consumer Elektronics Show’ Amerika Birleşik Devletleri’nin başkenti Washington’... ..
Detaya Git
İkisi Bir Arada Laptoplar
İkisi Bir Arada Laptoplar
Pek çok duyulmuş markanın yeni çıkardığı ikisi bir arada laptoplar son zamanlarda rağbet gören teknolojik ürünlerden. Bu ürünlerin özelliği ise istendiğinde diz üstü ... ..
Detaya Git
CIA - Çağrı Tanımlama / Engelleme
CIA - Çağrı Tanımlama / Engelleme
CIA Uygulaması adından da anlaşılacağı üzere bir nevi ajan diyebileceğimiz bir uygulamadır. Sizi rahatsız eden veya size ulaşmasını istemediğiniz herhangi bir numara aradığında bu sorgulamak bu uygulama ile mü... ..
Detaya Git
Android Marshmallow
Android Marshmallow
Android Marshmallow yeni çıkan bir android işletim sistemidir. Bu yazılım Google tarafından oluşturulmuş ve birçok üretici tarafından piyasaya sürülmüştür. Bildiğiniz gibi ... ..
Detaya Git
WhatsApp
WhatsApp
WhatsApp telefonunuz ile internet bağlantınız olduğu sürece ücretsiz mesajlaşabileceğiniz ve özellikle uzun mesajlardan sıkılanların tercih ettiği bir uygulamadır. Whatsapp'ı İlk telefonunuza yüklediğinizde ... ..
Detaya Git
Periscope
Periscope
Periscope, yeni sosyal medya uygulamalarından birtanesidir. Twitter aracılığıyla üye olabildiğiniz Periscope son zamanlarda oldukça popüler bir uygulamadır. Periscope uygulaması, dünyanın neresinde olursanız olun canlı yayın ... ..
Detaya Git
WeChat
WeChat
We Chat, ülkemizde son yıllarda yaygınlaşanuygulamalardan bir tanesi. We Chat yakınınızdaki ve rehberinizdeki insanlarla iletişim kurmanıza olanak sağlayan uygulamadır. Genelde insanları karşınıza çıkarırken konumunuzu kullanı... ..
Detaya Git
YouCam MakeUp
YouCam MakeUp
Günümüzde dış güzellik her şeyden önemli olmuş durumda. Bu konuda ise doğru makyaj her şeyi değiştirebiliyor. Kadınlara hitap eden bu makyaj uygulaması güzel olmayan kadı... ..
Detaya Git
4.5G Teknolojisi
4.5G Teknolojisi
Son günlerde adını pek çok televizyon kanalında, gazetelerde, otobüs durakların da ki reklamlarda gördüğümüz 4.5G teknolojisi hakkında birçok kaynaktan haber yapılması... ..
Detaya Git
Twitter
Twitter
Facebook gibi bir sosyal paylaşım ağı olan Twitter, Facebook’dan farklı olarak paylaşılacak yazıları 140 karakterle sınırlandırmıştır. Hizmet politikası gereği yaptığı bu uygulamanın hakkını da kendince saklı tutmaktadır. ... ..
Detaya Git
Windows 10
Windows 10
Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 2015 yılında kullanıma sunuldu. Windows'un 8'den sonra 9'u geliştirmek yerine Windows 10 u geliştireceğini duyurduğu yeni işletim sisteminin deneme sürümleri geliştiriciler ... ..
Detaya Git
Instagram
Instagram
Instagram mobil gözüyle baktığımızda, Facebook veya Twitter gibi sosyal ağlardan farklı olarak daha çok fotoğraf paylaşımına yarayan bir uygulamadır. Instagram hem App Store’de hem de Google ... ..
Detaya Git
Google Adwords Nedir?
Google Adwords Nedir?
Google Adwords Google Amca'nın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Kısaca sizin gördüğünüz Google Adwords, Google'da reklam veren web site sahiplerinin, web sayfalarını, verdikleri anahtar kelimenin birim teklifinin yüksekliğine gö... ..
Detaya Git
SEO Nedir?
SEO Nedir?
SEO (Search Engine Optimization) baş harflerinden anlaşılacağı üzere Arama Motoru Optimizasyonu demektir. SEO aslında web sitelerinin veya web sayfalarının arama motorlarında ilk sayfalar da çıkmasını sağlayan çalışmaların bütününe ... ..
Detaya Git
Responsive Tasarım Nedir?
Responsive Tasarım Nedir?
Son zamanlarda adını sıkça duyduğunuz responsive web tasarım; duyarlı web tasarım, uyumlu web tasarım anlamına gelmektedir. Responsive (duyarlı) web tasarım 2010 yılında grid (hücre) sistemi ile ortaya &... ..
Detaya Git

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir