Google My Business


gunerkan.com.tr Google ürünü olan;
Google My Business
hizmetini bütün müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor..

Google'ın dünyanın her tarafında faaliyette bulunan bütün işletme sahiplerine ücretsiz olarak sunduğu Google Haritalar, iletişim kolaylığını bir üst segmente taşıyor.. Bu hizmet hiçbir reklam maliyetini karşınıza çıkartmamakla beraber, potansiyel müşterilerinizin size Google Haritalar'dan ve Google+'dan kolayca iletişime geçmesini sağlıyor..

Google My Business

gunerkan.com.tr olarak bütün müşterilerimizin Google Haritalar kaydını ücretsiz yapıyoruz. Bir çok yazılım firmasının ve ajansın ücretli olarak sunduğu bu hizmete sahip olmak aslında çok kolay. İlk olarak yapmanız gereken bir gmail e-posta hesabına sahip olmak.

Google My Business sayfasına giriş yaptığınızda karşınıza iki seçenek çıkıyor bunlardan bir tanesi oturum aç linkini tıklayarak işletmemizin sıfırdan Google Haritalar'a kaydını yapmak. Diğer bir seçenek ise işletmemizin otomatik olarak Google Haritalar da ki mevcut kaydını üzerimize almak.

Google Haritalar'da Kayıtlı Olan Mevcut İşletmenizin Google My Business ile Sahipliğini Üzerinize Almak

Google Haritalar'da mevcut işletme kaydını üzerimize alırken, Google'a taşının linkini tıkladıktan sonra gelen ekranda, firmamızı işletme adı veya adresi ile sol üst köşedeki kutucuktan aratıyoruz. İşletme adımızı veya işletme adresimizi bir kaç kelime yazdıktan sonra arama kutusunun altında açılan işletmeler arasında bulup seçiyoruz. Sayfa yüklendikten sonra gelen ekranda da tekrardan işletme adımızın bulunduğu kutucuğu tıklayarak karşımıza gelen 'Bu işletmeyi Google'da yönetmek için bu bilgileri doğrulayın.' bölümünde, 'Bu işletmeyi yönetmeye yetkiliyim ve Hizmet Şartları hükümlerini kabul ediyorum.' sekmesinde ki onay kutucuğunu tikledikten sonra Devam butonunu tıklıyoruz. Bu butonu tıkladığımız anda da işletmemiz için otomatik olarak bir Google+ Sayfası, Google tarafından otomatik olarak oluşturuluyor.

Eğer Google hesabımız doğrulanmış ise bir sorun yok, eğer google hesabımız doğrulanmamış ise yüklenen sayfada açılan pencerede hesabımızı cep telefonumuz ile kısa mesaj (sms) veya sesli çağrı yöntemi ile doğruluyoruz.

Bir sonraki aşamada da Google'ın bu işletmenin gerçek sahibi siz olduğunuzdan emin olmak için size bir posta kartı göndereceğini ve bununda maksimum iki hafta içinde adresinize teslim edileceğini bildiren bir pencere açılacak. Bu pencerede de 'Kodumu postayla gönder'i tıkladıktan sonra açılan pencerede postanın teslim edileceği kişinin adı ve soyadını yazdıktan ve işlemi bitirdikten sonra iki hafta bekliyoruz. İki hafta içinde gelen postanın içinden çıkan pin'i Google My Business hesabımıza girdikten sonra bu hesabı şimdi doğrula linkini tıkladıktan sonra açılan pencere de PIN kodumuzu dikkatli şekilde girdikten sonra Google Haritalar'da sahiplik işlemimizi başarılı bir şekilde tamamlamış oluyoruz.

  • 100 TL Google Adwords Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Google Haritalara Kayıt Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Kurumsal Facebook Sayfası Timeline Çalışması Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Hosting Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Host Alanı Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Alan Adı (Domain) Bütün Müşterilerimize Hediye!

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir