GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz!
Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım!
0 232 234-1453

Ne arzu etmiştiniz?

Web Tasarım


Responsive Web Tasarım (Mobil - Tablet - Pc Uyumlu)

Bootsrap, AI, CSS, HTML5, PHP, JQuery teknolojilerini kullanarak, tasarladığımız değil, kafanızdan geçen ve kalem kağıt ile çizip bize verdiğiniz web tasarımını sizin için kolayca oluşturalım.

Gunerkan İzmir Web Tasarım

Referanslarımıza
Web Tasarım

SEO


Google, Yandex, Bing, Yahoo vs.. Web sitelerimizin bir çok dostu var. Çünkü yaptığımız siteler %100 SEO dostu.

Firmanızın arama motorlarında üst sıralarda yer alması işlerinizin artması ve müşteri kapasitenizin büyümesi için son derece önemlidir. Web siteniz var ve tarayıcılarda yer almıyorsunuz o zaman tek yapmanız gereken müşterilerinize sitenizin adresini vermek. Biz sizi bu telaştan kurtarıyoruz çünkü sizin için yapacağımız SEO çalışmaları ile siz müşterinizi değil müşteriniz sizi internette kolaylıkla buluyor.

Google da 1. Sayfa
SEO

Uzaktan Eğitim


İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği eğitimleri için hazırladığımız uzaktan eğitim (e-learning) sistemleri ile hizmetinizdeyiz.

Adobe Connect ile anlık canlı toplantılarınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İş Güvenliği Uzmanlığı, İşyeri Hekimliği ve Diğer Sağlık Personeli - İSG alanında ki uzaktan eğitim sistemleri yazılımlarımız ile hizmetinizdeyiz.
İş Güvenliği Uzmanı adaylarına yönelik olarak hazırladığımız www.isguvenligiuzmanligikursu.com adresinde İSG geçmiş yıl sınav sorularını ücretsiz olarak çözebilirsiniz.

Bir Tıkla
Uzaktan Eğitim

E-Ticaret


Sanal marketiniz ile aynı zamanda internette ürünlerinizi pazarlamaya ne dersiniz? 256 bit SSL sertifikalı e-ticaret sistemlerimiz ile güvenli alışverişe hoşgeldiniz.

PHP ile hazırlanmış dinamizmi yüksek, güçlü bir alt yapıya sahip ekonomik fiyatlı profesyonel e-ticaret sistemi ile her tarayıcı ve mobil uyumlu eticaret siteleri hazırlıyoruz.

Bir Tıkla
E-Ticaret

İnteraktif Uygulamalar


İhtiyacınız olan tek şey bize ulaşmak! Web ortamında keşke sitemde şu olsaydı demenize gerek kalmadan aklınızda ne varsa onu size yaratalım. Sizi de başkaları takip etsin ne dersiniz?

iPhone, iPad ve Android için şık arayüzlere sahip kullanışlı mobil uygulamalar hazırlıyoruz. Bu sayede günlük işlerinizi sistematik bir düzen ile hızlı, pratik ve güvenli bir otomasyona dönüştürebilirsiniz.

Bir Tıkla
İnteraktif Uygulamalar

Yazılım


Evet kontrolsüz güç güç değildir. Neye ihtiyacınız varsa analizini yapıp belirleyin ve bizimle paylaşın. Gerisi kolay merak etmeyin arkanıza yaslanın...

Yazılım konusunda ekibimize güvenin. Web yazılım konusunda bilmediğimiz bir dil yoktur, şayet varsa bu bizim için bir kaç saat alır. İstek ve ihtiyacınıza göre hazırladığımız sitenizi uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Bir Tıkla
Yazılım

Android


Cep telefonu ve tabletlerde tarzınızı çok daha farklı olarak müşterilerinize yansıtabilirsiniz. Bu bir deniz ve bu denizde bizimle birlikte uzun soluklu kulaçlar atabilirsiniz.

iPhone, iPad ve Android için şık arayüzlere sahip kullanışlı mobil uygulamalar hazırlıyoruz. Bu sayede günlük işlerinizi sistematik bir düzen ile hızlı, pratik ve güvenli bir otomasyona dönüştürebilirsiniz.

Bir Tıkla
Android

Beni Burada Bul


Adres sormak artık tarihe karıştı çünkü artık beniburadabul.com var! Basit ve bir o kadar kullanışlı bu sitede tek yapmanız gereken şey gideceğiniz yeri seçmeniz o kadar..

Bir gunerkan® kuruluşu olan beniburadabul.com firmanızı internet ortamında müşterilerinize daha hızlı ve kolay yoldan ulaştırabilmeniz amacı ile hayata geçirilmiştir. Bu projede ki amacımız, müşteriniz yola koyulmadan önce kapınıza kadar kendisine yol tarifi vermektir. Ayrıca şu anda beni burada bul'un mobil uygulaması da yazılma aşamasında olup çok yakında Google Play Store'da yer alacaktır.

Bir Tıkla
Beni Burada Bul

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN

Firmanız ile ilgili ödeme işlemleri için

Ödeme Yap

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir