Web Siteniz Artık Daha Canlı ve Dinamik


İnternet Siteniz Artık Daha Hareketli!

Web'in kalbi artık HTML5 ile atıyor! HTML5 formatı web sitesi içeriğini daha zengin ve eğlenceli bir hale getirip, site içinde kullanılan çizim ve görsellere ayrı bir dinamizm katıyor. Mesela artık balıklar yüzmeyi biliyor, balonlar uçabiliyor, çorbalar tütebiliyor..
 • Bize Ulaşın
 • Tanışalım
 • Sizin İçin Çalışalım
 • Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
 • Birlikte Kazanalım
Müşterilerimizin web siteleri için sağladığımız bütün hizmetler:
 • Google Haritalar, bir çok yazılım firmasının ücretli olarak sizi kayıt ettirdiği ve yıllık ücret aldığı Google My Business'e kaydınızı ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.
 • Google Analytics ile sitenize gelen ziyaretçilerinizin; yaş, coğrafi konum, beğeni alanları gibi bilgilerine sahip olup, siteniz içindeki gezinti ve sayfa davranış akışlarını kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.
 • Google reCAPTCHA. Web sitenizin iletişim formundan gelen spam maillerden kurtulmak için netteki 1 numaralı form güvenlik kontrolü.
 • Google Adwords, hesabınızı oluşturup denetimini size bırakıyoruz, aracı hiçbir kurum olmadan gönül rahatlığı ile reklamlarınızı yönetiyorsunuz, üstelik hesabınıza anında 100 TL hediye adwords kuponu tanımlıyoruz .
 • Gmail - Google. E-Posta hesaplarınızı gmail hesabınız ile senkronize ediyoruz. Bu sayede sabit bir bilgisayar ve Outlook bağımlılığından kurtulmuş olup, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde ister cepten ister tabletten isterseniz de PC'den, e-maillerinizi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.
 • Yandex Mail. E-Posta hesaplarınızı dilerseniz, yandex hesabınız ile senkronize ediyoruz. Bu sayede sabit bir bilgisayar ve Outlook bağımlılığından kurtulmuş olup, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde ister cepten ister tabletten isterseniz de PC'den, e-maillerinizi kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.
 • SEO Optimizasyonu, mantıklı tanımlama (site description), uygun anahtar kelime (site keywords), analitik, etiketleme ve php olarak çalışan ancak robotlara html olarak gösterilen sağlam link yapısı.
 • Bootsrap kodlama sayesinde tablet, PC ve mobil ile uyumlu responsive tasarım.
 • Facebook. Kurumsal Facebook hesabınızı oluşturup, Facebook logonuzu ve zaman tüneli kapağınızı tasarlıyoruz.
 • Addthis ile web sitenizin sosyal ağlarda daha hızlı paylaşılmasını sağlıyoruz.
 • Alan Adı (com, net, org, com.tr* uzantılı domain) ve en az 500 MB Linux web hosting.
 • 100 E-Posta hesabı.
 • Sınırsız trafik.
 • Online Sohbet. Küçük bir fiyat farkı ile müşterilerinizle siteniz üzerinden ister akıllı telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan anlık olarak mesajlaşabilirsiniz.!
* Müşterilerimize daha kaliteli ve hızlı hizmet sunabilmek için kendi dedicated sunucumuzu kullanıyoruz.

Bütün bu sunduğumuz hizmetler ile bir siteden fazlasına sahip oluyorsunuz!

Nasıl 2 Satte Teslim Ediyoruz?


 • Bize 0(232) 234-1453 veya 0(850) 230-0010 numaralı telefonlarımızdan ulaşıyorsunuz.
 • Firmanıza teknik ekibimizdeki arkadaşlarımızdan birisini yönlendirip sizinle tanışıyoruz.
 • Teknik ekibimiz ile birlikte belirleyeceğiniz alan adınızı (domain'i) Godaddy veya yurtiçi domain hizmeti sunan istediğiniz herhangi bir yerden sizin üzerinize kaydettiriyoruz. En fazla süre alan dilim bu kısım ortalama 1 saat sürüyor.
 • Firmanızın kurumsal, ürünler, hizmetler, iletişim ve anasayfa (manşet) sayfalarını birlikte oluşturuyoruz.
 • Sitemiz dinamik yapıda olduğu için;
  - Anasayfa manşet bölümünün hazırlanması 5 dakika,
  - Kurumsal sayfanızın hazırlanması 10 dakika,
  - Referanslar sayfanızın hazırlanması 25 dakika,
  - Galeri sayfanızın hazırlanması 5 dakika,
  - İletişim sayfanızın hazırlanması 5 dakika, yani ortalama 1 saat içinde siteniz bitmiş oluyor!

5 aşama sonunda içinize sinen profesyonel görünümlü bir web sitesine sahip olmuş oluyorsunuz.

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir