Modeturbo ile yüzlerce sayfalık web siteleri bir kaç saniye içinde açılıyor.


Modeturbo

Firmanızın ürünlerini veya hizmetlerini müşterilerinize ulaştırmak için günümüz deki en popüler yolu internet ortamından geçmektedir. Cadde üstü, girişi kolay düz ayak dükkanlar nasıl ki arka sokaklarda ki dükkanlardan daha fazla müşterinin uğrak yeri olup firma sahibine iş yaptırıyorsa, günümüzde de internette arama motorlarında (Google, Bing, Yandex, Yahoo vs..) üst sıralarda yer alan web siteleri özellikle responsive tasarımla yazılmış web siteleri, (mobil uyumlu web siteleri) sahiplerine daha fazla iş yaptırıyor.

Haliyle bu noktada sizinde kafanızdan geçen: evet benim de bir web sitesine ihtiyacım var..
Herşey güzel parayı verdiniz web sitesi yaptırdınız, sitenizi internette yayına da verdiniz gelsin müşteriler.. Burayı kısa geçeceğim, eğer gerçekten Google Adwords'e para yatırıp ben bu işi halledirim, web sitem ister üst sırada çıksın isterse çıkmasın diyorsanız yazının geri kalanını okumanıza gerek yok. Aslında siteniz daha internet ortamında yeni, henüz Alexa değeri almamış bırakın anahtar kelime ile çıkmayı domain adı ile bile sorgulara girmesi en az 1 hafta ila 10 gün arasında bir süre alacaktır. Bu yüzden ilk başlarda en azından siteniz tutununcaya kadar Google Adwords bir anlamda şart.

Kimse kimseyi kandırmasın, beş on sayfalık web tasarımı ile sitenizi arama motorlarında ancak ve ancak domaininiz (alan adınız) ile tutundurup ilk sayfalarda çıkartabilirsiniz. Anahtar kelime ile sorgularda çıkmanız ancak ve ancak çok büyük bir tesadüf olacaktır veya bir hayalden öteye geçemeyecektir.

Eğer anahtar kelime ile arama motorlarında ki sorgularda üst sıralarda yer almak istiyorsanız, sizin ihtiyacınız olan, düzgün bir kod yapısı ve iç seo optimizasyonu eksiksiz, düzgün yazılmış, temiz bir IP bloğunda yer alan Google'a yüzlerce hatta binlerce sayfa index'lettirebileceğiniz dinamik yapılı bir web sitesi.

Php ile yazılmış dinamik bir web sitesine sahipseniz, web siteniz açılırken veritabanına sorgu gönderilir. Bu sorgunun cevabının dönmesi, sunucunun işlemci ve ram kapasite'sine, bulunduğu lokasyon'a (ping süresine), web sitenizde yazılan sorgu ve gösterim kodunun kalitesine, css, javascript ve html kodlarının sadeliğine bağlı olarak bu bir kaç saniye de sürebilir onlarca saniye de sürebilir.

Modeturbo ile Web Sitelerimiz birkaç saniye içinde açılıyor!!

Modeturbo Avantajları

  • Web siteniz bir kaç saniye içinde açılır.
  • Site hızına bağlı olarak Alexa Page Rank değerinizi artar ve binlerce web sitesinin önüne geçersiniz.
  • Alexa popülerlik değerinizin yüksekliğiyle orantılı olarak, Google gibi arama motorlarının gösterim sonuçlarında üst sıralarda yer alırsınız.
  • Ziyaretçilerinizin siteniz deki sayfa oturum süreleri artar.
  • Google Adwords kullanıyorsanız, ziyaretçi hemen çıkma oranını düşürürsünüz, reklamınızın kalite puanı artar...

Tek yapmanız gereken admin paneliniz de ki ayarlar bölümünden "MODETURBO AÇ" tıklamak..

  • Modeturbo Aç

Günümüzde 1 (bir) milisaniye bile daha erken açılan web siteleri Alexa değerini, binlerce sıra yukarıya taşıyabiliyorken, Modeturbo ile normal şartlar altında 8 Mbps internet bağlantısı olan bir yerde DNS çözümleme süreci tamamlandıktan sonra (tahmini 3 ila 4 saniye sürüyor) ortalama site açılış süresi 5,5 saniye sürmektedir.

  • Modeturbo Kapat

Temiz bir IP Bloğu, temiz ve SEO dostu kod yapısı, güçlü ve hızlı çalışan bir sunucu, Modeturbo ile işi şansa bırakmıyoruz.. Tesadüfi değil bilinçli olarak istediğiniz iki kelime yani anahtar kelime ile sizi arama motorlarında üst sıralara çıkartıyoruz.. En büyük ispatımız referanslarımız..

Modeturbo ile Tanışmak için Hemen Arayın
0 232 234-1453

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir