Google AdWords


gunerkan.com.tr Google ürünü olan;
Google AdWords
hizmetini bütün müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor..

İster arama ağı, ister görüntülü reklam ağı, istediğiniz herhangi bir web sitesinde, (milliyet.com.tr, ligtv.com.tr, sahadan.com vs..), haftanın hangi günü, hangi saatinde, hangi cihazlarda, kısaca siz nasıl ve nerede isterseniz reklamınızı o şekilde oluşturuyoruz..

Google AdWords

100 TL Google AdWords Kuponu Bütün Müşterilemize Hediye

Google AdWords Google amcanın bize sunmuş olduğu yegane nimetlerden bir tanesidir.. Şöyle ki, çok güzel bir anahtar kelime ile alan adımız alındı, hatta şansımıza boş bir anahtar kelime, şahane, evraka.. Web tasarımımız tamamlandı herşey on numara beş yıldız ve web sitemiz yayın hayatına da merhaba dedi, keyfimiz yerinde herşey çok güzel.. Bir gün geçti, iki gün geçti hatta bi kaç hafta geçti, ne arayan var ne soran, halbukisi dünyamızda, yani içerilerde biyerlerde fırtınalar kopuyor.. O kadar para harcandı, emek ve zaman tüketilip materayaller toplandı, fotoğraflar çekildi, yani bildiğiniz bir yığın masraf.. Sonuç kaçınılmaz hüsran..

İşte bu noktada sizi ve web sitenizi tekrar hayata bağlayacak olan yegane ilaç Google AdWords..

Tıklama Başına Ödeme (TBÖ) Nedir?

Google AdWords kısaca TBÖ ile çalışır, yani Tıklama Başına Ödeme. Peki bu ne demek? Şöyle bir örnek ile açıklayacak olursak, varsayalım ki İzmir de faaliyet gösteren bir 'Web Tasarım' firmanız var ve müşterileriniz Google arama motorunda 'web tasarım', 'internet sitesi', 'web sitesi', 'responsive tasarım', 'responsive web tasarım', 'profesyonel web tasarım' kelimelerinden birini yazarak sizin web sitenizi bulmasını istiyorsunuz.. İşte bu noktada Google AdWords'e üye olup ilk kampanyanızı oluşturuyorsunuz. Kampanyanızı oluştururken ilgi alaka düzeyi yüksek olan kelimeler ile güzel güzel cümleler kurup, reklam grubunuza yukarı da saydığımız anahtar kelimeleri ekliyorsunuz. İşte geldik TBÖ'ye..

Bu noktada kampanyamızda günlük bir bütçe oluşturuyoruz, diyoruz ki günlük bütçem benim 50TL ve Google Arama Motoru'nda 'web tasarım' kelimesi yazılıp, benim reklamım gösterilip tıklandığında, ey yüce Google amca sana tık başına '2TL' vermeyi taahhüt ediyorum diyoruz ve Google AdWords'te sitesinde belirttiği gibi 'reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda' o '2TL'yi günlük bütçenizden düşüyor. Küçük bir matematik hesabı ile;

50 TL (Günlük Bütçe) = 2TL (Verdiğimiz Tıklama Başına Teklif) * 25 Tıklama (Sitenize Ziyaret)

Sonuç olarak buradan şu noktaya ulaşıyoruz, bütçemiz Google AdWords gözünde haftalık, aylık veya yıllık olarak değil, günlük ve saatlik olarak oluşturuluyor.. Yani reklamınızın ömrü, günlük ne kadar harcanmasını istediğiniz rakam ve tık başına anahtar kelime için verdiğiniz teklif ile sınırlıdır..

Google AdWords Kampanya Türleri

  • Görüntülü Reklam Seçenekli Arama Ağı
  • Yalnızca Arama Ağı
  • Yalnızca Görüntülü Reklam Ağı
  • Alışveriş
  • Video

  • 100 TL Google Adwords Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Google Haritalara Kayıt Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Kurumsal Facebook Sayfası Timeline Çalışması Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Hosting Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Host Alanı Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Alan Adı (Domain) Bütün Müşterilerimize Hediye!

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir