Bir siteden fazlası! | Vektörel tasarım

Kurumsal Paket Web Tasarım


Kurumsal ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılıyor..

100 TL Google Adwords Bütün Müşterilerimize Hediye!

Bütün müşterilerimize 100 TL Google Adwords (reklam kupon kodu) hediye ediyoruz!

Google Haritalara Kayıt Bütün Müşterilerimize Hediye!

Google Haritalar'a kaydınızı ücretsiz olarak yapıyoruz. Tek yapmanız gereken Google aktivasyon kodu geldiğinde bizimle paylaşmak.

Kurumsal Facebook Sayfası Timeline Çalışması Bütün Müşterilerimize Hediye!

Kurumsal Facebook sayfanızı ücretsiz hazırlıyoruz. Sosyal ağlarda farkedilmenizi sağlıyoruz.

İlk Yıl Hosting Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Host Alanı Bütün Müşterilerimize Hediye!

İlk yıl hosting hizmeti bedava!!

İlk Yıl Alan Adı (Domain) Bütün Müşterilerimize Hediye!

İlk yıl domain (alan adı) bedava!!

Sözümüzde duruyoruz, zamanında işimizi teslim ediyoruz! Sizi sinir sahibi değil, web sitesi sahibi yapıyoruz!

Modüller

 • Anasayfa (Manşeti, slider'i, dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.)
 • Kurumsal
 • Galeri (Sınırsız resim girebilirsiniz)
 • İletişim (Şube bilgilerinizi harita ile ekleyebilirsiniz)
 • Bize Ulaşın
 • Tanışalım
 • Sizin İçin Çalışalım
 • Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
 • Birlikte Kazanalım

Proje başlangıcından, sonuna kadar değil! Telefonlarınızı çaldırıp size internetten iş yaptırıncaya kadar hizmet veriyoruz. Üstelik bunu sizin için çok ama çok uygun fiyatlara yapıyoruz.

Sizin için Çalışıyoruz

1. Adım: domaininizi (alan adınızı) istediğiniz alan adı sağlayan firmadan (godaddy veya Türkiye'de isim tescil) sizin üzerinize kayıt ettiriyoruz.

2. Adım: Web sitenizi sizin istediğiniz gibi oluşturup yayına açıyoruz (en kolay iş bu). Yönetim paneli sayesinde dilediğiniz zaman sitenizi kendiniz kolaylıkla güncelleyebiliyorsunuz. Modül dahilinde dilediğiniz kadar sitenize sayfa ve resim ekleyebiliyorsunuz.
Yönetim Paneli'ne göz atmak için lütfen tıklayın.

3. Adım: Google Adwords olmazsa olmaz. Siteniz yeni ve reklama ihtiyacı var. 100 TL'lik hediye Google Adwords Kuponunuzu istediğiniz an ve saatte hesabınıza uyguluyoruz. Ayrıca reklam için gerekli anahtar kelime seçimini yapıp %100 reklam optimizasyonunuzu sağlıyoruz. Tabiki hesabınızı direk Google'dan sizin üzerinize oluşturuyoruz, aracı hiçbir firmaya komisyon ödemiyorsunuz. Dilediğiniz tıklama başına birim maliyeti ve günlük bütçenizi kendiniz ayarlayabiliyorsunz.

4. Adım: Google Analytic kaydınızı yapıyoruz. Bunun sayesinde sitenize gelen ziyaretçilerin davranışını gözlemleyebiliyorsunuz. Bu sayede hangi coğrafyadan, hangi cinsiyetten, hangi yaş aralığından ve hatta hangi beğeni tarzına sahip insanların gelip sitenizi ziyaret ettiğini, hangi sayfada ne kadar kaldığını ve siteniz içinde nasıl dolaşma davranışı gösterdiğini kolaylıkla inceleyebiliyorsunuz.

5. Adım: Sosyal ağlarda sitenizin çok hızlı bir şekilde beğenilip paylaşılması için sitenize AddThis kuruyoruz.

6. Adım: Sitenize gelen ziyaretçileriniz ile anlık görüşme yapmak istiyorsanız, sitenize online chat sistemi kuruyoruz.

7. Adım: İstediğiniz mail adreslerini açıp, ister gmail hesabınıza ister bilgisayarınızdaki outlook'a kurulumunu yapıyoruz.

8. Adım: Kurumsal Facebook hesabınızı oluşturuyoruz. Ayrıca sosyal ağlarda kullanmanız için timeline (zaman tüneli) ve logolarınızı sizin için hazırlıyoruz.

9. Adım: Google Haritalar'a kaydınızı yapıyoruz. Bir çok yazılım firması bunun için sizden yıllık yenileme ücreti alıyor, bizde ücretsiz..

Sizde bu fiyatlara bir siteden fazlasını satın almış oluyorsunuz!

* Biz gelmeden önce sitenizde kullanılmasını istediğiniz görsel ve içerikleri sağlamanız koşulu ile aynı gün sitenizi size teslim ediyoruz.

 • Online Sohbet. Küçük bir fiyat farkı ile müşterilerinizle siteniz üzerinden ister telefonunuzdan ister bilgisayarınzdan anlık olarak mesajlaşın!
 • Kurumsal Paket Site Bootstrap'tır. Kurumsal Paket site duyarlı (responsive) olduğu için mobil, tablet ve bilgisayarlarda farklı boyutlar alır. Sitenizde herhangi bir görsel bozulma söz konusu değildir.
 • Kurumsal Paket Site Dinamik yapıdadır. Bütün sayfaları istediğiniz zaman dilediğiniz yerde online olarak güncelleyebilirsiniz.
 • Kurumsal Paket Sitenin sayfalarının linkleri seo dostudur. Tarayıcılarda üst sıralarda yer almanızı sağlar.
* Yıllık yenileme ücreti domain+hosting ve yazılım kullanma bedeli 70$'dır.

Paket kapsamında

 • 1 adet com, net, org veya com.tr uzantılı alan adı (domain),
 • 10 e-posta hesabı,
 • 500 Mb linux web hosting,
 • 5 Gb Trafik

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir