• Web Tasarım
  • İnternet Sitesi
  • responsive tasarım
GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz!
Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım!
0 232 234-1453
Gunerkan Web Tasarım Marka Tescil Belgesi

gunerkan.com.tr müşterilerine, proje başlangıcından sonuna kadar değil! İnternetten telefonlarını çaldırıp iş yaptırıncaya kadar hizmet veriyor. Üstelik bunu çok uygun fiyatlarla yapıyor..

Vektörel, sıradışı tasarımlarla tanışın..

Onlarca çalışanı olan çok büyük bir firma değil, işini çok sevip aşkla tasarım yapan bir firmayız. Özgünüz, emekçiyiz, yenilikçiyiz, çözüm odaklıyız, sıradan değil sıradışıyız..

Web tasarımınız ya da mobil tasarımınız ile müşteriler nezdinde farkındalık yaratmak, kimliğinize yakışır bir kurumsal web sayfası ile rakiplerinize fark atmak mı istiyorsunuz?

O halde yeni Türk Ticaret Kanunu’na uygun, SEO uyumlu web tasarımlarınız için, işletim sistemi fark etmeksizin mobil cihazınıza ve tabletinize uygun mobil tasarımlarınız (responsive) için İzmir'de gunerkan.com.tr mobil yazılım bu olanakları sizler için sağlıyor ve profesyonel bir biçimde sizlere sunuyor.

Bütün hayal gücü ve olanaklarını sizlerin günümüz şartlarına uygun, eşsiz bir tasarıma sahip olmanız için seferber eden gunerkan.com.tr, sektörünüzde yerinizi almanız ve bu yerinizi sağlamlaştırmanız başta olmak üzere sizi başarı ve kalıcılığa götürecek daha birçok konuda sizler için tasarlıyor, sizler için üretiyor!

gunerkan.com.tr web sitenize başlarken, isterseniz domaininizi (alan adınızı) istediğiniz alan adı sağlayan firmadan (Godaddy veya Türkiye'de isim tescil) sizin üzerinize kayıt ettiriyor.

Google Adwords olmazsa olmaz. Siteniz yeni ve reklama ihtiyacı var. 100 TL'lik hediye Google Adwords Kuponunuzu istediğiniz an ve saatte gunerkan.com.tr tarafından hesabınıza uygulanıyor. Ayrıca reklam için gerekli anahtar kelime seçimini yapıp %100 reklam optimizasyonunuz sağlanıyor. Tabiki hesabınız, direk Google'dan sizin üzerinize oluşturuluyor, aracı hiçbir firmaya komisyon ödemiyorsunuz. Dilediğiniz tıklama başına birim maliyeti ve günlük bütçenizi kendiniz ayarlayabiliyorsunz.

Google Analytics kaydınız yapılıyor. Bu sayede sitenize gelen ziyaretçilerin davranışını gözlemleyebiliyorsunuz. Hangi coğrafyadan, hangi cinsiyetten, hangi yaş aralığından ve hatta hangi beğeni tarzına sahip insanların gelip sitenizi ziyaret ettiğini, hangi sayfada ne kadar kaldığını ve siteniz içinde nasıl dolaşma davranışı gösterdiğini kolaylıkla inceleyebiliyorsunuz.

Google Haritalar'a kaydınızı ücretsiz olarak yapıyoruz. Bunun için her yıl üyelik ücreti ödemeyin!

Sosyal ağlarda sitenizin çok hızlı bir şekilde beğenilip paylaşılması için sitenize AddThis kuruluyor.

Sitenize gelen ziyaretçileriniz ile anlık görüşme yapmak istiyorsanız, sitenize online chat sistemi kuruluyor.

İstediğiniz mail adreslerini açıp, ister gmail hesabınıza ister bilgisayarınızdaki outlook'a kurulumu yapılıyor.

Kurumsal Facebook hesabınızı oluşturuluyor. Ayrıca sosyal ağlarda kullanmanız için timeline (zaman tüneli) ve logolarınız, sizin için özenle hazırlanıyor.

gunerkan.com.tr, internet sitenizi kullanmayı öğreninceye kadar değil, sitenizden para kazanmayı öğretinceye kadar hizmet veriyor!

Sizde bu fiyatlara gunerkan.com.tr'den bir siteden fazlasını satın almış oluyorsunuz!

Aklınızdan geçen her ne varsa çekinmeden bize sorabilirsiniz ve bizden ücretsiz olarak teknik destek alabilirsiniz.

Emin olun ki doğru zamanda doğru yerdesiniz! Pişman olmayacaksınız bizi onlara sorun -> referanslarımız..

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir