Google Gmail


gunerkan.com.tr Google ürünü olan;
Google Gmail
hizmetini bütün müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor..

Google'ın ücretsiz olarak sunduğu Google Gmail belki de günümüzde en işe yarar, en hızlı ve en kaliteli E-Posta hizmetidir. gunerkan.com.tr olarak bütün kurumsal E-Posta hesaplarınızı Gmail ile senkronize edip sizi Outlook bağımlılığından kurtarıyoruz.

Google Gmail

Her nerede olursanız olun veya hangi cihazdan olursa olsun (Desktop, Laptop, Tablet, Mobil) E-Postalarınıza Google Gmail ile en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. E-Posta Hesabınızı sadece Gmail ile senkronize etmekle bırakmayıp aynı zamanda E-Postalarınıza kurumsal imza'larınızı da ekleyerek kurumsal kimliğinizin pekiştirilerek oluşturulmasını sağlıyoruz

Google Gmail ile E-Postalarınızı göndermek istediğiniz kişilerin Gelen Kutusu'na (Spam Kutusu'na düşürmeden) güvenli bir şekilde ulaştırabiliyorsunuz. Burada asıl olan sadece E-Posta'nızda ki başlık (title) ve içerik (content) bölümleri. Yeterki buralarda reklamvari metinler yer almasın.. Aynı zamanda bu güvenli hizmeti tetikleyen, E-Mailinizin çıkış noktası ilk olarak Google sunucuları olmasıdır.

Google Gmail ile gelen E-Postalarınızın da sağlıklı bir şekilde size ulaşmasını ve aynı zamanda güvenli bir ücretsiz depolama hizmetine de sahip olmuş oluyorsunuz.

Google Gmail'e Genel Bakış

Gmail, Google’ın sunduğu reklam destekli bir ücretsiz e-posta hizmetidir. İlk olarak 1 Nisan 2004’te yalnızca davet üzerine kullanılabiliyorken 2007 yılında herkese açık bir hale getirilmiştir.

Sağladığı 4GB’lık depolama kapasitesi ile aynı dönemde Hotmail gibi rakiplerine fark atmıştır. Gmail aramaya yönelik arayüze ve internet formuna benzeyen bir konuşma görünümüne sahiptir. Dünya çapında yaklaşık 425 milyon aktif kullanıcıya sahip olan Gmail aynı zamanda en yaygın e-posta hizmeti unvanına da sahiptir.

Sunmuş olduğu hizmetler bakımından Gmail’in bu kadar fazla kullanıcısı olması hiç de şaşırtıcı değildir. Kullanıcılar bir Gmail hesabına ücretsiz kayıt olabilir, ücretsiz e-posta gönderebilir ve alabilirler. Böylece tek bir hesapla tüm ihtiyaçları karşılanmış olur.

Gmail’in içinde bulunan anında mesajlaşma sistemi ile başka bir program yüklemeye gerek kalmadan anında mesajlaşma yapabilir, ayrıca bu mesajlaşma kayıtları içinde arama yapabilirsiniz.

Sağlam depolama alanı ile istediğiniz e-postaları saklayabilirsiniz. Böylelikle önemli e-postalarınızı istediğiniz anda görebilir ve inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

40’dan fazla dil seçimi ile Gmail hesaplarınıza mobil cihazlardan da erişim mümkündür. Masaüstü görünümünde farklı olarak tasarlanan mobil arayüz daha rahat uygulamayı kullanmanızı sağlar.

İstediğiniz e-postalara Gmail’in içinde bulunan bir arama çubuğu ile ulaşabilmeniz mümkündür. Örneğin e-postanızın kimden geldiğini arama çubuğuna yazdığınızda Gmail o kişiden gelen postalarınızı en kısa sürede bulacaktır.

Gmail hesabınızın görünümünü istediğinizde kişiselleştirebilirsiniz. 30 dan fazla seçenek ile en beğendiğiniz görünümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gelişen teknoloji ile birlikte Gmail daha da kapsamlı bir hal alarak sizin rahat kullanımınız için her türlü ayrıntıyı düşünecektir.

Gmail Nedir?

Gmail, bir web posta hizmetidir. Google’ın ücretsiz olarak sunduğu bu web posta hizmetinde mevcut saklama alanı gün geçtikçe artmaktadır. Gmail web posta hizmetinin şu anda 2.600 megabayt üzeri bir saklama alanı vardır.

Gmail posta hizmetinin sağladığı en büyük fayda ise insanların iletilerini, dosyalarını ve resimlerini süresiz olarak saklamasına imkan tanımasıdır. Posta sisteminde yer alan bu bilgilerinize istediğinizde kolayca ulaşabilir ve erişebilirsiniz. Bilmeniz gereken bir başka özellik ise Gmail sisteminde reklam bantları ve açılır pencereler mevcut değildir. Sadece ve sadece küçük metin reklamları yer almaktadır. Karşınıza gelen reklamlar ve iletiler herhangi bir rahatsızlık vermemelerine durumuna göre bazen de insanların işlerine yarayabilirler.

Gmail geliştirmiş olduğu bu sistemle de e-posta deneyimini anlık mesajlaşma ile birleştirmiştir. Yani çevrimiçi olduğunuz süre içerisinde diğer arkadaşlarınızla iletişim kurmanızda bir problem yoktur. Kullanımı son derece kolay ve basit olan bu sistem ayrıca heyecanlı ve eğlencelidir. Bu yazıyı okuduktan sonra Gmailin posta hakkındaki düşüncelerinizin değişeceğinden eminim. G-mail’i bir nevi Google’ın e-postaya yaklaşımı olarakta düşünebilirsiniz.

Google Gmail’in Sağladığı Olanaklar

  • 15 GB ücretsiz alana sahip olduğu için sürekli maillerinizi silmek için uğraşmazsınız.
  • Google arama yöntemi ile istediğiniz maile anında ulaşabilirsiniz.
  • Gelen ve giden maillerin yanı sıra ileti dizinleri otomatik olarak düzenlenmektedir. Yani daha önce aldığınız veya gönderdiğiniz maillerin adresleri otomatik olarak kaydedilmektedir. Yeni bir e-posta göndermek istediğinizde kişinin ismini yazmaya başladığınız an karşınıza açılan listeden mail göndermek istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz. İsmin otomatik olarak çıkması işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır.
  • Google teknolojisi sayesinde spam mailler engellenir. Gelen maillerin içerisinde yer alan spam mailler ayıklanır.
  • Büyük reklamlar yerine küçük metin reklamlarının tercih edilmesi kullanıcı açısından iyidir. Çünkü verilen hizmetlerin arasında sunulan bu hizmet ücretsiz olup son derece kaliteli bir hizmettir. Açıkcası kullanıcıyı rahatsız etmeyen reklamların tercih edilmesi de bir başka doğru atılan bir adımdır
  • 100 TL Google Adwords Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Google Haritalara Kayıt Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Kurumsal Facebook Sayfası Timeline Çalışması Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Hosting Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Host Alanı Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Alan Adı (Domain) Bütün Müşterilerimize Hediye!

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir