Google Search Console


gunerkan.com.tr Google ürünü olan;
Google Search Console
hizmetini bütün müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor..

Google size web sitenizin daha kaliteli ve başarılı bir şekilde optimize edebilmeniz için Web Yöneticisi Araçları'nı sunuyor.. Bu başarılı üründe, Yapılandırılmış Veri'den Zengin Kartlar'a (Rich Snippets), Uluslararası Hedeflemeden Mobil Kullanılabilirlik'e, Google Dizin Durumu'ndan robot.txt ve Site Haritaları'na kadar bütün optimize edici web araçlarına erişebiliyorsunuz.

Google Search Console Nedir, Nasıl Uygulanır?

Bir webmaster aracı olan Google Search Console programına mevcut web sitenizi nasıl tanıtırsınız?

Google Search Console, mantıklı bir şekilde yorumlayacak olursa, Google’ın web sitenizi nasıl dizinlediğini ve oluşabilecek tarama hatalarını nasıl görebileceğiniz konusunda yardımcı bir araç niteliğindedir. Google tarafından kullanıma sunulan bu araç ile web sitenizi Google aramalarında ön sıralar da çıkabilmesi için, daha kolay bulunabilir ve erişilebilir olması için optimize etmenize yardımcı olacak bir araç görevi görmektedir.

Web sitenizin Google tarafından düzgün bir şekilde algılanabilmesi ve tanınabilmesi için kullanılması gereken en önemli araçlardan bir tanesidir. Google Analiytics, web siteniz hakkında nasıl aşırı ayrıntılı arama ve erişim istatistiklerini size sunuyorsa, Google Search Console aracı da sitenizin optimize edilmesine yardımcı olmaktadır. Bu iki araç karşılaştırıldığında birbirinden farklı fakat sonuç itibariyle birbiriyle ilişkilidir.

İnternet Sitenizi Google Search Console’a Nasıl Tanıtırsınız?

İlk olarak bir Google hesabı oluşturmanız gerekiyor. Mevcut kullanmakta olduğunuz bir hesabınız varsa başka bir hesap oluşturmanıza gerek yoktur. Sonuç itibari ile daha önce oluşturduğunuz hesabınızı Google’a ait bütün araçlar da kullanma hakkına sahipsiniz.

Google Search Console adresine girip, ekranda görünen “Mülk Ekle” seçeneğini tıklayarak web sitemizi tanıtıyoruz. Sonra Google bizden web sitenin bize ait olup olmadığını doğrulamamızı istiyor. Bir nevi mülk doğrulama olarak biliniyor. Mülk doğrulama işleminde bizlere çeşitli alternatifler sunmaktadır. En çok kullanılan yöntem sitenin giriş sayfasında bulunan header bölümüne verilen kodu eklemedir. Google tarafından size verilen kodu sitenize ekledikten sonra Search Console sayfasında ki “Doğrula” butonuna tıkladığımızda eğer kod ekleme işlemi doğru gerçekleşmiş ise Google tarafından doğrulama işlemi tamamlandı ve site mülkler arasına eklendi uyarısı veriyor.

Google Search Console’de Hangi Özellikler Bulunmaktadır?

Panelde Google Optimizasyonu ile ilgili bir çok araç bulunmaktadır. Bu araçların içerisinde en önemli olanı ise Arama Görünümü altında bulunan “Veri İşaretleyici” aracıdır. Bu araçtan sitenizin sayfa yapısını Google’a işaretleme yöntemiyle bir kez tanıttıktan sonra, Google sitenizdeki listelemeyi bunu dikkate alarak yapmaya başlar.

Ayrıca sitenizin optimizasyonunu, tarama hatalarını, arama trafiğini, iç ve dış bağlantılarını, içerik hataları gibi bilgilere ek olarak henüz dizine eklenmemiş bir içeriği de manuel olarak ekleme imkanı sunmaktadır.

Google Search Console

  • 100 TL Google Adwords Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Google Haritalara Kayıt Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Kurumsal Facebook Sayfası Timeline Çalışması Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Hosting Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Host Alanı Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Alan Adı (Domain) Bütün Müşterilerimize Hediye!

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir