Google reCAPTCHA


gunerkan.com.tr Google ürünü olan;
Google reCAPTCHA
hizmetini bütün müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor..

Google reCAPTCHA, web siteniz üzerinde gelen bütüm spam maillere karşı koruyucu güvenli bir zırh olarak web sitenizi koruyor. Gerçek kullanıcıların sitenizde bulunan formları kolaylıkla gönderebilmesini sağlarken, spam, kötü yazılım ve bot'lara karşı IP bloğunuzun temiz kalmasını sağlıyor..

Google reCAPTCHA

ReCAPTCHA

ReCAPTCHA (güvenlik doğrulama) herkesin oldukça sık rastladığı nerdeyse her web sayfasında istenen oldukça da sıkıcı olan bir doğrulama kodudur. Hemen hemen her web sitesinde yer alan ve herkes tarafından oldukça gereksiz ve zaman kaybı gibi görülen “Ben robot değilim.” doğrulama kodu zorunlu olarak girilmesi gereken bir koddur. Sayfada kutucuk içinde yer alan harf ve rakamlardan oluşan bir dizi verilmektedir. Web sitesi ziyaretçileri ReCAPTCHA adı verilen güvenlik doğrulama bilgilerini doğru bir şekilde girmek zorundadır.

ReCAPTCHA güvenlik doğrulama kodu web sitesinin kullanıcısının bir insan olduğunu, spam olmadığının doğrulanması için zorunlu olarak istenebilmektedir. Web siteleri içine herhangi bir spam yollanmaması, önlenebilmesi için ReCAPTCHA güvenlik kodu uygulaması istenmektedir. Arama motorlarında aranan web sitelerinin öne geçebilmesi, üst sıralara yerleştirebilmesi için spamlerden korunması gerekmektedir. Dolayısı ile oluşturulan blog sayfaları oluşturulmaktadır. Bu blok sayfaları ise web sitelerinin aramalardaki önceliğini de belirlemektedir. Blok sitelerinde yapılan yorumlar için üye olmak yerine ReCAPTCHA güvenlik doğrulama kodu yeterli olabilmektedir. Üye olmadan yapılacak yorumlar için ise ReCAPTCHA güvenlik doğrulama kodu ile de kullanıcının bir insan olduğu saptanabiliyor.

Web sitelerinde oldukça sık kullanılan anketler için de ReCAPTCHA güvenlik doğrulama kodu kullanılmaktadır. Anket doldurabilme ön kurallarından biri mutlaka ReCAPTCHA güvenlik kodu ile yapılacak olan anketin bir insan tarafından cevaplandığı ve anketlerin sağlıklı bir şekilde yapıldığı anlaşılabiliyor. ReCAPTCHA güvenlik doğrulamasına ihtiyaç duyulan başka bir alan ise email adresleridir. Spammlerden oluşturulan yeni spammler email adresleri ile oluşturulmaktadır. Dolayısı ile de spammler için email adresleri kullanılmaktadır. Email adreslerinin bulunabilmesi için web siteleri içinde text araması yapılmakta ve bu durumun önüne geçebilme için de ReCAPTCHA güvenlik doğrulama kodu ile kullanıcının insan olduğu ispatlanabilmektedir.

ReCAPTCHA güvenlik doğrulama kodu şifre ile giriş yapılması gereken tüm web sitelerinde de görülebilmektedir. Kullanıcı olarak hesap açan herkes web sitesindeki hesaba erişimi şifre ile yapmaktadır. Ancak bazı durumlarda hatalı girilen şifrelerin kullanıcı tarafından mı yoksa bir bot tarafından mı yapılıp yapılmadığı yine ReCAPTCHA güvenlik doğrulaması ile anlaşılabilmektedir. ReCAPTCHA sayesinde hesabın kilitlenmesi önlenebilmekte ve hasap erişiminin daha güvenli olması sağlanabilmektedir.

  • 100 TL Google Adwords Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Google Haritalara Kayıt Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Kurumsal Facebook Sayfası Timeline Çalışması Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Hosting Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Host Alanı Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Alan Adı (Domain) Bütün Müşterilerimize Hediye!

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir