Bir Web Tasarım'a Sahip Olmak Hiç Bu Kadar Hızlı ve Kolay Olmamıştı..


İzmir Web Tasarım

İzmir web tasarım firması gunerkan.com.tr olarak müşterilerimize bir web sitesi'nden fazlasını sunuyoruz. Web tasarım'ınızı tamamlayıp işi teslim edip sizi tek başınıza bırakmıyoruz.. Kısaca internet sitenizi tamamlayıncaya kadar değil, internetten telefonlarınızı çaldırıp iş yaptırıncaya kadar hizmet veriyoruz. Ayrıca daha sonrasında da full SEO ve teknik destek ile tam hizmet ajansı olarak hizmet sunuyoruz.

Günü kurtardık oh diyerek yan gelip yatmıyoruz, sürekli yenilenen teknolojiler ile size daha iyi bir web tasarım hizmeti sağlamak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz ve yeniliyoruz.

Sizi sinir sahibi değil, web sitesi sahibi yapıyoruz..

Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun

Bu sözümüzün sonuna kadar arkasındayız, yeterki web tasarım'ınızda kullanılmasını istediğiniz logo, görsel ve yazılı materyalleri bize proje başlangıcında veya söz verdiğiniz zamanda ulaştırın.

Web Tasarım için Bize Ulaşın

Bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşın. Sizin için akılda kalıcı çok kolay bir telefon numarası edindik, bu numarayı unutmak biraz zor.. İzmir'i web tasarım alanında baştan fethediyoruz.. Telefon ve adres bilgilerinizi bırakın. Randevunuzu alın.

Tanışalım

İzmir'in neresinde olursanız olun firmanıza gelip sizinle tanışalım. Size şu olacak bu olacak diye hayallerden değil, yaptığımız gerçek işlerden bahsedelim, SEO konusunda tecrübelerimizi aktaralım, Google'da ilk sayfada tesadüfen tutunmuş olan değil bilinçli olarak çıkarttığımız onlarca web tasarım referanslarımızı anahtar kelimeler ile gösterelim.

Sizinle Birlikte Çalışalım

Daha önceden yaşamadığınız bir tecrübeyi edinin.. Bir web tasarım'a sahip olmak hiç bu kadar hızlı ve kolay olmamıştı, bunu görün.. Firmanıza gönderdiğimiz profesyonelimiz ile birlikte freelance tadında çalışın. Bir fincan kahve ile beyin fırtınası yapalım, domain'inizi (alan adınızı) birlikte belirleyelim, nereden ve nasıl isterseniz öyle alalım. Google Adwords, Google Analytics, Google My Business (Haritalar) kaydınızı birlikte oluşturalım. Web sitenizi içinize sine sine birlikte yapalım, admin panelimizin nasıl kullanıldığını size öğretelim.

Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun

Sizi sinir sahibi değil, web sitesi sahibi yapalım. Günlerce, haftalarca, aylarca hatta yıllarca beklemeyin. Dediğimiz gibi yeterki bize web sitenizde kullanılacak görsel ve yazılı materyalleri sağlayın, ondan sonra haftaları ve ayları değil, sadece ve sadece saatleri ve dakikaları bekleyin..

Referanslarımız en büyük kanıtımızdır, bizi onlara sorun.. Referanslar sayfamıza bir kaç tane değil, göğsümüzü gere gere bütün yaptığımız web tasarım işlerimizi koyduk. Bütün sayfalarımız tık diye hızlı açılırken referanslar sayfamız bir kaç saniye biraz geç açılıyor, biraz kalabalık ondan olsa gerek, bundan dolayı özür dileriz..

Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim

Web sitenizi yaptık size teslim ettik işimiz bununla son bulmuyor. Web sitenizin anahtar kelimeler ile Google'da nasıl üst sıralarda çıkacağını size öğretiyoruz. Aynı zamanda Google Adwords hesabınızı birlikte oluşturup ister Google Adwords Arama Ağı Reklamınızı ister Google Adwords Görüntülü Reklam Ağı Reklamınızı Birlikte Kazanalım

Web sitenizi doğru zamanda, doğru yerde, doğru müşterilerinize ulaştırmanıza yardımcı oluyoruz. Böylelikle hem siz hem de biz kazanıyoruz..

  • 100 TL Google Adwords Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Google Haritalara Kayıt Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • Kurumsal Facebook Sayfası Timeline Çalışması Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Hosting Hizmeti ve İhtiyacınız Olan Host Alanı Bütün Müşterilerimize Hediye!
  • İlk Yıl Alan Adı (Domain) Bütün Müşterilerimize Hediye!

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

Yenilikçi

Tasarımlarımızda kullandığımız teknolojiler

Tescilli Markamız Olan gunerkan.com.tr, İzmir Web Tasarım Firmasıdır

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir