• SEO Nedir?
SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization) baş harflerinden anlaşılacağı üzere Arama Motoru Optimizasyonu demektir.

SEO aslında web sitelerinin veya web sayfalarının arama motorlarında ilk sayfalar da çıkmasını sağlayan çalışmaların bütününe denir. Web sitenizin üst sıralarda yer almasıda, web sitenizde bulunan; bilgi, hizmet veya ürünlerinizin daha fazla ilgili müşteri kitlenize ulaşmasını sağlamaktadır.

Günümüzde arama motorlarında (Google, Yandex, Bing, Yahoo vs.) üst sıralarda yani ilk sayfalarda web sitenizin listelenmesi en iyi reklam şeklidir. Aslında acı gerçek, yeni bir web sitesinin ilk açıldığında üst sayfalarda yer almasının mümkünatı yoktur. Ancak ve ancak bunu ülkemizde yaygın olarak kullanılan Google'ın, Google Adwords hizmeti ile reklam vermenizle mümkün kılabilirsiniz. Kısaca ne kadar ekmek o kadar köfte.

Bu arada, web sitenizin mobil uyumlu olması Google sıralamasını önemli ölçüde etkilemeye başladı. Web sitenizi tek url çatısı altında toplamak için responsive tasarımı tercih edin. Google 2015 yılının başlarında responsive web sitelerine, mobilde ki farklı görüntüsü için kullanılan mobile subdomain (örnek olarak m.gunerkan.com.tr) sitelerden daha fazla oranla üst sıralara taşıyacağını açıkladı.

Web sitenizin ne kadar çok reklam ve tanıtımını yaparsanız o kadar çabuk popüler olup istediğiniz anahtar kelimeler ile web sitenizi arama sorgularında üst sıralarda çıkartabilirsiniz.

Web sitenizin popülerliğini de (Alexa Page Rank), web siteniz içinde kullandığınız resimlerin özgün olması, tanıttığınız ürün veya hizmete ait açıklama metinlerinin size özgün yazı olmasına (başka web sitelerinden kopyala yapıştır içerik kullanmayın!) bağlı olarak arttırabilirsiniz.

Yine ek olarak, web sitenizde ki bütün sayfaların head (başlık bölümünde), o sayfaya ait olan, title (başlık), description (tanımlama), keywords'lerin (anahtar kelime), sayfa içinde kullandığınız başlıkların h1,h2,h3,h4,h5,h6 etiketlerinin mantıklı kullanımı, sayfanın başlığında kullandığınız metni sayfa içinde ki resimlere alt etiketi (alternatif text - alternatif yazı) ile belirtmeniz gerekmektedir.

SEO aslında basit bir oyundur, sadece oyunu kurallarına göre oynayın!

Dediğimiz gibi oyunu kuralına göre oynayın, web sayfanız içinde ki yazılarınız kopyala yapıştır olmasın, size özgü yazılar, bir yerlerden öykünüp oluşturduğunuz yazılar olsun, çalıntı değil biraz alıntı olsun. Web siteniz içinde kullandığınız resimler, videolar gibi görsel materyaller size ait daha önce internet ortamında paylaşılmamış görseller olsun ki Google arama motoru robotları organikliği sever bunu unutmayın..

Peki Bunlar SEO İçin Yeterli mi?

Tabi ki SEO için yukarıda bahsettiklerimiz tamamı ile yeterli değildir. Bir başka etken de web safyanızın açılış hızıdır. Web sitenizde kullandığınız görsel materyallerin (resim, video vs.) boyutlarına dikkat edin.

Hız demişken, web sitenizin barındırılması için gereken hosting hizmetini de yurtiçinde ki bir firmadan sağlayın.

Link vermekten çekinmeyin, web sitenizin içindeki sayfaları birbiri ile mantıklı olarak linklendirin.

Tembel olmayın, çalışın! Unutmayın SEO'yu sadece siz yapmıyorsunuz, rakiplerinizde çalışıyor. Elinizden geldiğince web sitenizi güncelleyin, içerik girin, sayfa ekleyin..

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir