• Google Adwords Nedir?
Google Adwords Nedir?

Google Adwords Google Amca'nın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir.

Kısaca sizin gördüğünüz Google Adwords, Google'da reklam veren web site sahiplerinin, web sayfalarını, verdikleri anahtar kelimenin birim teklifinin yüksekliğine göre, herhangi bir anahtar kelimeyi google arama motorunda arama yaptığınızda ilk 3 sıra ve sağ taraftaki 8 bölümden bir tanesinde size gösterilmesidir.

Google Adwords, İnterner Reklamcılığı..

Burada düzeltme yapalım, 2016 yılının Mart ayında Google Adwords strateji değiştirdi. Sağ tarafta ki reklamları kaldırıp, sayfanın başına 5 reklam, sayfanın en altına da 3 reklam olarak yoluna devam ediyor. Tabi bu strateji rekabeti kızıştırıp daha fazla gelir etmeyi amaçlasa da bu stratejiye ayak uyduramayan Google Adwords Reklam Verenlerinin ocağına incir ağacını dikmiştir..

Bir yığın para harcadınız, sayfanın en üstünde menüler şıkır şıkır, menülerin altında bir slider ve ürünleriniz güzel güzel dönüyor, altta flash veya HTML5 animasyonlar patlıyor, üstüne üstelik biraz daha paraya kıydınız sitenizi responsive tasarım (mobil uyumlu) olarak yaptırdınız, tadına doyulmaz bir web siteniz var. Firmanızın ürün veya hizmetlerini tanıtıp internet'ten gelir elde etmek istiyorsunuz. Bu tabiki en doğal hakkınız.

Web sitenize güveniyorsanız, SEO dostu web sitem var, sayfa içeriklerim bana özel, hiçbir yerden alıntı yapmadım, Google'a bir yığın özgün, organik içerik sundum, sayfalar arası link geçişlerim süper ve sürekli olarak web sitemi güncelleyeceğim derseniz, öncelikli olarak Google'da ilk sayfalara yükselmeniz ortalama en az 4 ila 5 ayı bulacaktır. Burada şunuda belirteyim, web siteniz için satın aldığınız hosting hizmeti temiz bir IP bloğundaysa, hosting hizmeti veren sunucunuz sorgu yapan ziyaretçiye yakın bir konumdaysa (burada Türkiye lokasyonlu sunucudan bahsediyorum) ve hostunuzun ping süresi düşükse, web sitenizin domainini (alan adınızı) alır almaz yayına alıp, geri kalan web sayfalarınızı zaman içinde oluşturacaksanız bu süreyi kısaltmak sizin elinizde. Çünkü Google Bot'ları sitenizi daha sık ziyaret edeceklerdir bundan emin olun.

Tabi bunu size söylerken sürekli olarak her gün web sitenizi güncellediğinizi varsayıyorum, ayrıca şunu unutmayın rakipleriniz var! Onlarda bu süreçte boş durmayacaklardır.

Şu da var, ben kurumsal bir firmayım, beni zaten herkes tanıyor, kartvizitimi veririm oradan görüp benim sayfamı ziyaret etsinler diyorsanız, sizin zaten Google Adwords ile bir işiniz yok.

Bütün bunları yaptım istediğim verimi elde edemedim veya bu kadar bekleyecek zamanım yok diyorsanız bu noktada sizin için Google Adwords zamanı, yani asıl para harcama zamanı geldi demektir.

Bu kadar SEO bize, bu kadar da Google Adwords için giriş bilgisi size yeter.

Google Adwords'e, Google üzerinden açacağınız bir gmail hesabı ile veya Adwords hizmeti sunan aracı bir firma ile ulaşabilirsiniz. Bu konuda hiçbir bilginiz yoksa ilk etapta web sitenizi yazan yazılımcı firmanızdan teknik destek almanız gerekmektedir. Yok ben dışarıdan bu hizmeti alacağım diyorsanız, dikkat edin, yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın.

Google Adwords hesabınıza gmail kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptığınızda ilk olarak kişisel bilgilerinizi veya firmanızın bilgilerini girip faturalandırma ayarlarınızı yapıyorsunuz. Bu ayarları gerçekleştirdikten sonra web siteniz için gerekli olan reklamı, kampanyayı ister Google Arama Ağında ister Google Görüntülü Reklam Ağında isterseniz her ikisinde birden görünecek şekilde oluşturabilirsiniz.

İlk kampanyanızı, reklamınızı oluştururken Standart yerine Tüm Özellikleri tercih ediniz. Bu aşamada kampanyanızın adını, reklamınızın gösterileceği coğrafi bölgeyi (reklamınızın görüntülenmesini istediğiniz il veya illeri, bölgeyi, ülke veya ülkeleri seçiyorsunuz), hangi dillere yönelik web sitenizin reklamının gösterileceği, reklam vereceğiniz anahtar kelimenin varsayılan teklifini, günlük reklam bütçenizi, reklamınızın uzantıları (konum, yer bilgisi, site içindeki bağlantılar ve reklamın telefon ile genişletilmesi) ve anahtar kelimeler gibi meşakatli ayarları yapıyorsunuz. Bu aşamada günlük bütçenizi yüksek tutup maksimum teklif için, teklif ayarını Google Adwords'e bırakabilirsiniz. Günlük bütçenizi ayarlarken dikkat edin çünkü ocağınızda bir incir ağacına sahibi olabilirsiniz.

Google Adwords'un support sayfasında;

Reklamınızın hangi web sitelerinde ve hangi coğrafi alanlarda (eyaletler, şehirler ve hatta mahalleler) görüneceğini seçebilirsiniz.

diyor ancak biraz eksik olmuş bişeyler çünkü reklam ayarlarımda bölge olarak Bornova'yı eklemek istedim ve aldığım cevap;
Üzgünüz, "Bornova" sorgusu için eşleşme bulunamadı, oldu. Hatta mahalleler diyor ama ilçeyi bile bulamıyor :) Tabi ki bu Türkiye'ye özgü bir durum.

Google reklamlarında fiyatlandırma, tıklama başına maliyet ile gerçekleşir ve bu tıklamalar günlük belirlediğiniz bütçe harcanıncaya kadar devam eder. Reklamlarınız gün boyunca gösterilip ve o gün içinde bütçenizin tamamı harcanmadıysa bir önceki günden kalan bakiye ertesi güne devretmez.

Anahtar kelimenin tıklama başına maliyetleri sabit değildir, sektörden sektöre, günden güne hatta günün saatine göre değişkenlik gösterir bu da o sektörde ki rekabete göre belli olur.

Son olarak, kampanyanızın, reklamınızın yayınlanacağı gün ve saat arlığını belirleyebileceğiniz gibi, günün saatlerine göre teklifinizi yüzde olarak artan veya düşen oranda belirleyebilirsiniz.

Daha fazla Google Adwords için lütfen tıklayın..

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir