• Web Tasarım Sırasında Kurumsal Kimlik Oluşturma
Web Tasarım Sırasında Kurumsal Kimlik Oluşturma

Web tasarım sırasında kurumsal kimlik oluşturma çalışmaları bir firma için şirket için oldukça önemli detaylarıdır. Firmaların, şirketlerin ya da kurumların web tasarım uygulamalarına ihtiyaç duyması ile çok yaygın olarak görülen web tasarım çalışmalarının uzman bilir kişiler tarafından yapılması ve bu doğrultuda oluşacak kurumsal kimlik ile birlikte ortaya çıkacak logo çalışmaları özel bir şekilde tasarlanmalıdır.

Web tasarı sırasında kurumsal kimlik oluşturmanın önemi var olan rakip firmalardan farkınızı ortaya koyacağı gibi de kendilerini köklü bir firma olama çabaları için atılmış büyük bir adım olarak görülmektedir. Günümüzün en popüler alışveriş sektörü olan e-ticaret vazgeçilmez bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. E-ticaret sitesine sahip olmayanların çok fazla tercih edilmediği alış veriş sektöründe yapılan ilk araştırma bir web sitesinin olup olmadığına dairdir. Evrensel bir özellik taşıyan e-ticaret sitelerinin imajının da logosunun da kurumsal bir kimlik özelliği taşıması web sitesinin varlığının devam ettirebilmesi açısından oldukça önemlidir.

Web tasarım sırasında kurumsal kimlik oluşturma ve özel logo oluşturma uygulamaları aslında yaratılacak olan web sitesinin sanal bir kimliği olarak karşımıza çıkar. Birbirinden asla yarı düşünülmeyen logo ile kurumsal kimlik size, kişiye, firmaya, şirketlere özel olarak tasarlanmaktadır. Logo ile kurumsal kimlik arasında ortaya çıkan en bariz fark logonun kurumsal kimliğe oranla daha küçük bir şekilde olmasıdır. Ortaya çıkarılacak logolar çoğu zaman karşımıza kurumun ya da firmanın baş harfleri ile ortaya bir şekil çıkarılabilmektedir.

Web tasarım sırasında kurumsal kimlik oluşturma sırasında kullanılacak renk ya da renklerin sade olması kullanılacak olan yazı büyüklüğünün çok dikkat çekmeyen sade ama kaliteli bir özelliğe sahip olması kurumun imajı için büyük önem taşımaktadır. Ortaya çıkacak olan tüm çalışmaların kendini, firmayı kurumu daha net ortaya koyması kendini en iyi şekilde yansıtması hedeflenen kitleye ulaşılabilmesi için önemlidir. Sahip olduğu potansiyel ile birlikte kendini yenileyen geliştiren bir alt yapının oluşturulması web sitesinin devamlı olarak güncellenmesi ve ziyaretçilerde artış göstermesi için web tasarım uygulamalarının kendi içinde uyum göstermesi ile orantılıdır. Ticaret sektöründe ilerleme kaydetmek isteyenlerin bu iş için ayırdığı bütçe kadar yapılan işin de kalitesi birbirinden ayrı düşünülemez. Sahip olduğunuz web sitesinin varlığını devam ettirebilmesi ve kök salabilmesi için doğru tasarlanacak sanal kimlik oluşturulabilmektedir.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir