• Web Tasarım İçin Logo
Web Tasarım İçin Logo

Web tasarım için logo olmazsa olmazlar arasındadır. Şirket, firma için oldukça önemli olan web sitesi kadar önemli olan logo çalışmaları ziyaretçiler üzerinde bırakılacak etki ile sürekli hale gelmektedir. Logo tasarımları şirket ya da firma markasının içeriği ile bağlantılı ve ilgi çekici olması site ziyaretçileri üzerindeki etkiyi arttıracaktır.

Web tasarım için oluşturulacak her logo firma ya da şirketin hizmet alanını içeren, anlaşılır, dikkat çekici ve anlaşılır olması oldukça önemlidir. Çok karmaşık hazırlanmış bir logo ziyaretçilerin gözlerini yoracağı gibi algılama sıkıntılarının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Dolayısı ile bu durum bırakın sitenin tekrar ziyaret edilmesini daha içeriğine bakmadan, iyice inceleyemeden siteden çıkmak anlamına gelir ki bu durum web siteniz için belirlenen hedef kitlenin çok altında kalmasına neden olur. Bir web tasarım için dikkat edilecek belli başlı unsurlar ve bu unsurlar için öncelik tanınması gereken en önemli nokta web sitesi ziyaretinde ziyaretçilerin gözünde görsel olarak buram buram kalite kokmasıdır.

Web tasarım için logo olmazsa olmazlar arasında yer almasının yanında nasıl tasarlandığı, ne kadar anlaşılır olduğu ve tüm bunların yanında web tasarım sırasında kullanılan renklerle logo arasında bir bağ kurulabilmesi web sitesinde oluşturulacak bütünlük bakımından oldukça önemlidir. Web sitesi için bütünlük demek web tasarım için belirlenen her unsurun her rengin her resmin her yazının birbiri ile bir bütün oluşturması demektir. Dünya çapında önemli olan aslında logo değildir. Hatta birçok büyük şirketlerinin logosu oldukça basittir. Bunun anlamı da az önce de bahsettiğimiz gibi logo tek başına etki yaratmaz. Web tasarım sırasında oluşturulan site haritası, site içinde geçen görseller, içerikler asla birbirinden kopuk olmamalıdır. Şirket ya da firmaların sundukları hizmetler temasını taşıyan başlıklar, görseller yazılar ziyaretçilerin düzenli olmasını, her geçen gün belirlenen hedefin üstüne çıkılması bu bütünlük sayesinde olmaktadır. Web tasarım için logo uygulamalarının yanında web sitesinin devamlı güncel olması, bilir kişiler tarafından yönetilmesi, firmanın ya da şirketin verdiği hizmetleri en doğru şekilde tanıtması bir web sitesinde logo kadar önemlidir.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir