• Genel Özellikleri İle Web Tasarım
Genel Özellikleri İle Web Tasarım

Genel özellikleri ile web tasarım oluşturmak bazı ana hatlara özen gösterilmesi ile kendini göstermektedir. Web tasarım için her geçen saniye dakika saat ya da gün abartısız oldukça yüksek talep görmektedir. Bu talep yoğunluğunun belli sebepleri olsa da en başlıca en önemli en çok akla gelen sebebi yapılan işin ya da hobinin çok ama çok daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktır.

Genel özellikleri ile web tasarım oluşturmak ya da aslında oluşturtmak demek daha doğru olacak ki bunun için de doğru bir firma ile iletişim sağlamaktır. Bilinmelidir ki sadece web tasarım yapıldı bitti artık biz hallederiz düşüncesine kapılmayın. Bu düşünce ile hareket edenler ya da uzmanlar yerine ucuza kapatmak için bireysel olarak branşı olmasa da bu işi biraz da ticari sebeplere yapanların elinden çıkan web tasarım için son maalesef oldukça hazindir.

Genel özellikleri ile web tasarım için gerekli kriterlere sahip olmayanlar tarafından yapılacak tasarım ya da yaptırılmış tasarım sitenin maalesef kullanılamaması demektir. Çünkü bir web tasarım firmalarının siteyi oluşturduktan sonra da işleri devam etmektedir. Yaptık iş bitti mantığı web tasarım için söz konusu değildir.  Sonrasında gerekli güncellemeler yüklenmesi gereken görseller ya da içerikler web sitesinin devamlı günümüze uygun şekilde düzenlenmesi, gerekli olan tüm teknik programların yüklenmesi ya da yenilenmesi gibi pek çok işi bulunmaktadır.

Genel özellikleri ile web tasarım için en temelde oldukça önemli olan 5 temel kuraldan kısaca şöyle bahsedelim:

TASARIM

Site ziyaretçileri için çok önemli olan ilk izlenim sitede zaman geçirmeyi büyük ölçüde etkilemektedir. Bu nedenle amaca sektöre uygun bir tasarım oluşturulması web tasarım için büyük önem taşımaktadır.

YAZILIM

Site için kullanılacak tüm yazılımların en iyi şekilde performans göstermesi sitenin sıkıntısız kullanılabilmesi için büyük önem taşıyan ikinci kuraldır.

OPTİMİZASYON

Web tasarım için üçüncü önemli nokta arama motoru içinde optimize edilmiş bir şekilde yer alması en önemli husustur.

TÜM CİHAZLARLA UYUM

Günümüzün teknolojisinde ortaya çıkan akıllı telefonlar, tabletler vb ile uyumlu olması için gerekli olan alt yapısının en iyi seviyede olması gerekmektedir.

WEB SİTESİ İÇİN TEKNİK DESTEK

Sitenin alt yapısı için oldukça önemli bir kural olan teknik destek de zamanında yerinde ve uygun şekilde yapılmalıdır.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir