• Web Tasarım Ve İçeriğin Önemi
Web Tasarım Ve İçeriğin Önemi

Web tasarım ve içeriğin önemi doğru kitlelere ulaşabilmesi için çok önemlidir. Web sitesinin ne kadar önemli olduğunu, doğru şekilde oluşturulmuş web sitesi ile çok daha geniş kitlelere ulaşılabildiğini bilmeyen bu gerçeği kabul etmeyen kimse yoktur. Günümüzde market alışverişleri bile güvenilir web sitelerinden gerçekleştirildiği düşünülürse web sitesi dolayısı ile de web tasarım gerçeği düpedüz karşımıza çıkmaktadır.

Web sitelerine olan ihtiyaç arttıkça web iste sayısı da artmaktadır. Ancak şöyle yüzeysel bir araştırma yapılsa var olan site sayısının yarısı maalesef doğru yapılamadıklarından kullanılmamaktadır. Bu işi ucuza yaptırmak ya da kendi başına halletmek için yapanların açtıkları web siteler maalesef açtıklarıyla kaldılar. Çünkü web tasarım demek profesyonellik demektir. Web tasarım demek sağlam alt yapı demektir.  Web tasarım demek doğru planlama demektir. Web tasarım yapıldıktan sonra siteyi devamlı güncel tutmak doğru ve yerinde içerik yüklemek site ziyaretçilerinin artması ve bu ziyaretçilerin devamlılığını sağlaması bakımından oldukça önemlidir.

Web tasarım ve içeriğin önemi sahip olmak istediğiniz içeriğe uygun olmak zorunda. Bu içeriklerin doğru görsellerle yüklenmesi de sitenin oluşturulması kadar önemlidir. Sahip olduğunuz sektöre göre seçilecek sloganlar, anahtar sözcükler, görseller bir bütünlük oluşturmalıdır. Web sitesine girildiğinde sıkılmadan, bıkmadan kendini içinde kaybedecek müşteri potansiyeli oluşturacak şekilde tasarlanmalıdır. Çünkü web sitesinin amacı siteye giren kişileri siteye bağlamaktır. Bu da web tasarım ve içeriğin önemi ile bağlantılı olarak ortaya çıkmaktadır.

Web tasarım ve içeriğin önemi ihtiyaç doğrultusunda arama motoruna girilen anahtar kelime ya da kelimelerle kolayca bulanabilmesini sağlamaktır. İş sadece web tasarım oluşturmak değil baştan beri söylediğimiz gibi. Aslında önemli olan aranılanı kolay bulunmasına yardımcı olmak ve içerikleri hep ama hep güncellemek bu işin en temel noktaları arasında yer almaktadır. İçerikten kastımız sadece metin değil. Bu içerikler arasında oldukça güçlü olan video en etkili içerikler arasında yer almaktadır. İşinizle alakalı özel videolar, resimler, metinler seçilmiş özel büyük puntolarla atılmış başlıklar, logolar, site haritası ve renkler web tasarımda bir bütünlük oluşturmak zorundadır.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?


Google Organik Olarak 1. Sayfada Çıkarma, Google Adwords, E-Ticaret, Sosyal Medya Yönetimi.. Her Şeyi Yapabiliyoruz.. Eğer En Uygun Fiyatlı ve En Kaliteli Ürünü Üretiyorsanız Bize Hemen Ulaşın.. Birlikte Kazanalım..

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir