• Flixster
Flixster

Flixter dünya genelinde 10 milyon kullanıcısı olan bir sosyal paylaşım web sitesidir. Sitenin amacı dünya genelindeki tüm film severleri filmler hakkında bilgilendirerek ve yeni çıkan filmleri puanlandırarak izleyicilerin beğenisine sunmaktır.

Genel olarak bütün sosyal medyalarda sık kullanıldığı şekilde Flixster web sitesinin ara yüzü mavi beyaz olarak tasarlanmıştır. Bu renk daha çok güvende olmayı çağrıştırdığından dolayı ve bilinçaltında benim bilgilerim bu sitede güvende izlenimi oluşturduğu için tercih edilmektedir.

Bu siteye isterseniz Gmail hesabınızla isterseniz Facebook hesabınızla üye olabilirsiniz. Flixster web sitesi genellikle Amerikalılar tarafından kullanılır. Nüfus bakımından yoğun bir kıta olan Amerika’da da çok tercih edilen bir site olduğundan dolayı site de zaman zaman kasma problemleri yaşandığı da söylentiler arasındadır.

Her türden film tutkunlarının buluşma noktası olan Flixster web sitesi daha yeni bir site olup 2 milyona yakin film puanlaması bulunan bir web sitesidir. Bu web sitesinin en avantajlı yanı aynı zamanda da en belirleyicisi olarak siteye ilk kayıt olduğunuzda size 50'ye yakın filmi oylamanızı ya da izleyip istemek istemediğinizi sorarak size en yakın izleyici özelliklerine sahip kullanıcıları bulan bir sitedir. Onlarla ilgi alanınıza giren filmler konusunda karşılıklı önerileri almanızı sağlayan ve size de öneriler sunan ve son zamanlarda popüler olan bir sosyal paylaşım web sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Flixster web sitesi İngilizce, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca başta olmak üzere pek çok dilde hizmet vermesine rağmen bu web sitesinin henüz Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

Flixster aynı zamanda farklı alanlarda da hizmet veren bir web sitesidir. Aynı zamanda film eleştirmenliği üzerine yardımcı olan bu web sitesi sayesinde en çok beğendiğiniz filmler hakkında bilgi alabilir ve bunları arkadaşlarınızla diğer bağlantılı sosyal medya hesaplarınızla paylaşabilirsiniz. Eğer üniversite de Sinema, Televizyon bölümlerinde okuyorsanız bu web sitesi sizin için bulunmaz bir arşiv niteliğindedir. Film eleştirmenleri ile tanışma imkanını da bu uygulama üzerinden bulabilirsiniz. Flixster aynı zamanda gün içinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Bu yüzden Flixster web sitesini her zaman ziyaret etmeniz sizlere geniş bir entelektüel birikim sağlayacaktır.

Böyle Bir Tecrübeye Hazır mısınız?

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik

Virtual Reality - Sanal Gerçeklik - 360° Panoramik Video
DETAYLAR

Sinir Sahibi Değil! Web Sitesi Sahibi Olun!

Bu Site Ne Kadar Hızlı Açıldı Farkettiniz mi?
Referanslar Sayfamız Biraz Geç Açılıyor, Biraz Kalabalık Ondan..
Diğer Web Tasarım Firmalarından Farklıyız, Sizde Farklı Olun..

Bizden Fiyat Almadan Web Tasarım Yaptırmayın!
İddialıyız, En Uygun ve Kaliteli Hizmeti Biz Veriyoruz..

WEB TASARIM

Responsive

Web sitelerimiz desktop, tablet ve mobil uyumludur..

Web Tasarım için Bize Ulaşın
Web Tasarım için Tanışalım
Web Tasarım İçin Sizinle Birlikte Çalışalım
Web Tasarım İçin Sinir Sahibi Değil Web Sitesi Sahibi Olun
Web Siteniz İle Size İnternetten Kazanmayı Öğretelim
Web Siteniz İle Birlikte Kazanalım

Google dostu, dilediğiniz zaman güncelleyebilmeniz için admin panelli ve Full SEO'lu web tasarım paketlerimizden birini seçerek dilediğiniz zaman bize 0 232 234-1453 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz..

Web Tasarım'da fiyatlandırmamız modüler olup, her sektör de ki müşterilerimizin ihtiyacına göre en uygun fiyatlarla çalışıyoruz..
Kısaca bir siteden daha fazlasına sahip oluyorsunuz..

Google

Google'ın ücretsiz sunduğu hizmetleri müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz..

Google'ın sağladığı bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanmanızı sağlıyoruz..
Google Adwords ile potansiyel müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.. Google Analytics ile ziyaretçilerinizin dönüşümlerini kontrol ediyorsunuz.. Google Haritalara kaydınızı gerçekleştirip, internet'te kaybolmamanızı sağlıyoruz.. Google Web Yöneticisi'ndeki Rich Snippets ve Yapılandırılmış Veri ile sitenizin %100 kontrolü sizde oluyor.. Google Gmail'e E-Posta Hesaplarınızı senkronize ediyoruz, gönderdiğiniz bütün mailler gelen kutusuna düşüyor, ayrıca Outlook ve bir bilgisayara bağımlılıktan kurtuluyorsunuz.. Google reCHAPTCHA ile siteniz üzerinden gelen SPAM maillere son veriyoruz..

Google'da Birinci Sayfa


Google'da kaybolmayın, üst sıralarda yer alın..
Google'da birinci sayfada olmak.. Bu bir hayal değil tamamen gerçek, bu bir tesadüf değil iç, dış, tümleşik SEO çalışmamızın eseri.

gunerkan.com.tr size Google'da birinci sayfada çıkmayı taahhüt değil garanti ediyor. Şayet dediklerimizi yapıp oyunu kurallarına göre oynarsanız!! SEO dostu web sitelerimiz ile Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında birinci sayfaya hızlı bir şekilde tırmanmaya ne dersiniz?
Detaylar da www.iseldas.com internet sitesinin "prekast" kelimesi ile arama motorlarında, arama ağında ve görsellerde kısa bir süre içinde nasıl hızla yükseldiğini görebilirsiniz.

İNCELEYİN
Domain + Hosting + Kurumsal Facebook Sayfası + Google Haritalara Kayıt + 100TL Google Adwords, Bütün Müşterilerimize Hediye

Yönetilebilir dinamik yapı, mobil uyumlu (responsive) yapı, 100 TL'lik Anında Hediye Google Adwords, Google Analytics, Google Haritalar(Google My Business), Google reCAPTCHA, AddThis, HTML5, E-Mail hesaplarınızın Google Gmail veya Yandex Mail'e senkronizasyonu, isterseniz siteniz üzerinden (cepten, tabletten, pc'den, kısaca internet olan heryerden) ZOPIM ile müşterilerinizle anlık chat, PHP CodeIgniter ile güvenlik, PHP SMARTY cache sistemi ile ışık hızında bir web sitesi, bizim aklımıza başka birşey gelmiyor, daha başka bir istediğiniz varmı?
Üstelik aynı gün teslim (kurumsal paket web tasarım)!
Bir web tasarım firmasından ne bekliyorsanız daha fazlasını gunerkan.com.tr'de bulabilirsiniz.. Siz de şanslı olanlardan olmak istemez misiniz? Onlar şanslı olanlar göz atmak için lütfen tıklayın..

GERÇEK, KALİTELİ ve HIZLI HİZMET! En hızlı, en kaliteli, en profesyonel, en ucuz ve en güvenilir biz çalışıyoruz! Hemen Arayın Sizede Kazandırmaya Başlayalım! 0 232 234-1453

web tasarım izmir firması olarak türkiye'de ki web tasarım firmaları arasında fark yaratıyoruz..

1337 Sokak No:3/20 Çankaya Konak, İzmir